Jump to content

Moto Zajednica

Golf 4, 1.9 sdi, 2003godiste

Recommended Posts

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

Prodajem Golf 4, 1.9 sdi 2003 godiste registrovan do 03.07.2016.Poseduje zeleni karton.Ugradjen Zeder, dva fabricka kljuca.

Vozilo je u mom vlasnistvu 8,5 godina.Kupljen sa 135 000km(uvezen iz Francuske) uradjen tada prvi veliki servis, na 195000 uradjen drugi veliki servis.Motor odlican, dobar na trapu i zategnut, limarija dobra.Ne trosi ulje, a potrosnja goriva se krece u gradu oko 6l.Automobil izuzetno zahvalan za odrzavanje.

 

Presao je 223 000km,

Uz automobil, kupac dobija i dve dobre letnje gume.Nov vartin silver akumulator, kupljen pre 2 meseca(garancija 3 godine) i JVC radio cd .
Sve u svemu, dobar automobil koji treba pogledati.
 

Automobil nikad nije udaren.
Provera je naravno moguca gde god zelite.
Prenos vozila obavezan.
Za sve informacije vam stojim na raspolaganju.

 

 

cena 3000e, zamene me ne interesuju.

post-18722-0-40667500-1457016758.jpg

post-18722-0-72009400-1457016791.jpg

post-18722-0-58655800-1457016871.jpg

post-18722-0-12941700-1457016946.jpg

post-18722-0-57118600-1457016982.jpg

post-18722-0-69801400-1457017000.jpg

post-18722-0-26669900-1457017020.jpg

post-18722-0-63232400-1457017032.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ovo "moram" da napisem zbog onih koje ce mozda da uplasi kilometraza:

Imam FABIU 2005-o godiste sa istim ovim motorom koja je presla vise od 360.000 Kupio sam je sa 250.000.

Pali na pola zuba i po hladnom, i po toplom, bez obzira da li je motor hladan ili zagrejan. Nikad nije imao APSOLUTNO NIKAKVIH KVAROVA!!! Ne dimi, ne trosi ulje i sl. Sa 64 KS redovno prvi startujem sa semafora. Kolega rece u gradu ne prelazi 6. TACNO. Kako god, i gde god ga vozili (grad, auto-put do nekih 130km/h) ne prelazi 5,5-6 L na 100km. Po regionalnim hoce da sidje na oko 4-4,5L.

Hocu da kazem da je ovo jedan od najboljih i najizdrzljivijih VW motora. Samo mu radite servise redovno i ima da se slatko navozate. 

PS: nemam nikakvog licnog interesa da hvalim auto iz oglasa, samo prenosim sopstveno iskustvo, jer sam se i ja malo plasio kilometraze kad sam ga uzeo, jos je uz bio sluzbeni auto u jednoj firmi kod nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: Bogatić
 

Ovo "moram" da napisem zbog onih koje ce mozda da uplasi kilometraza:

 

K'o da je neka kilometraza, 223k nisu nista...  :)

 

 

3000e za beli auto sa troje vrata, star 13godina... potrosnja kao i kod drugih modernijih dizela sa 2x boljim performansama... hm, vrunska ponuda, cenim da ce brzo naci novog vlasnika.

Vrhunski te se ne tice koliko neko ceni svoj auto  :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

3000e za beli auto sa troje vrata, star 13godina... potrosnja kao i kod drugih modernijih dizela sa 2x boljim performansama... hm, vrunska ponuda, cenim da ce brzo naci novog vlasnika.

ok poznavaoce trzista...u pravu si, mozda precenjujem , mozda ne....pogledaj malo oglase.....

ovo vozilo sa sdi agregatom nije ni napravljen za vrhunske performanse, vec da traje, trajace i sahranice sve vrhunskih performansi tdi agregate istog godista...nema turbinu, nema plivajuci....isti motor se pravi vec 30 godina.....

kada sam ga kupovao, nisam ni trazio performanse, niti sad.....nemam 200 000e da kupim vozilo sa performansama...

da ima troje vrata, i ima kilometrazu, koju ne krijem.....

a odrzavanje, za 8,5 godina kod mene, cena exploatacije istog je smesna......

 

 

PS: hvala za , sta god bilo to, sugestija, kritika ili savet...nisi mi bas najcistije objasnio.... :jee:  :jee:  :jee:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

 

 

3000e za beli auto sa troje vrata, star 13godina... potrosnja kao i kod drugih modernijih dizela sa 2x boljim performansama... hm, vrunska ponuda, cenim da ce brzo naci novog vlasnika.

ok poznavaoce trzista...u pravu si, mozda precenjujem , mozda ne....pogledaj malo oglase.....

ovo vozilo sa sdi agregatom nije ni napravljen za vrhunske performanse, vec da traje, trajace i sahranice sve vrhunskih performansi tdi agregate istog godista...nema turbinu, nema plivajuci....isti motor se pravi vec 30 godina.....

kada sam ga kupovao, nisam ni trazio performanse, niti sad.....nemam 200 000e da kupim vozilo sa performansama...

da ima troje vrata, i ima kilometrazu, koju ne krijem.....

a odrzavanje, za 8,5 godina kod mene, cena exploatacije istog je smesna......

 

 

PS: hvala za , sta god bilo to, sugestija, kritika ili savet...nisi mi bas najcistije objasnio.... :jee: :jee: :jee:

Kritika normalno, posto si auto precenio za nekih soma evra min

 

 

i to samo zbog stikera :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: Bogatić

 

 

Ovo "moram" da napisem zbog onih koje ce mozda da uplasi kilometraza:

K'o da je neka kilometraza, 223k nisu nista... :)

 

3000e za beli auto sa troje vrata, star 13godina... potrosnja kao i kod drugih modernijih dizela sa 2x boljim performansama... hm, vrunska ponuda, cenim da ce brzo naci novog vlasnika.

Vrhunski te se ne tice koliko neko ceni svoj auto :takoje:
Sta tebe zabole, sta se mene tice i ne tice... otkljucan oglas je da se komentarise...

 

Zabole me jer se uvek nadje neki internet pametnjakovic kao ti.  Idi na pijacu bajo pa prosipaj pamet, ali prvo pare u dzep  ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja