Jump to content

Moto Zajednica

Crna Gora, Horizons Unlimited

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A

Vrti mi se neka ideja u glavi da odem do Crne Gore na susret organizovan od Horizons Unlimited-a u blizini Kolasina, krajem avgusta. Na njihovom forumu su lepi utisci, ali ipak... Voleo bih da procitam utiske i misljenje na ovom forumu. Vredi, ne vredi.

Inace, volim Crnu Goru, bio motorom vise puta i nije mi problem sopstvena rezija.

Hvala.   

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Katun gde se organizuje je odlican i skup. Predeli za voznju nezaboravni. Drustvo koje prica svoja iskustva sa svih strana sveta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

Do 18 avgusta cena je 5€ niža.

 

Nego, ja planiram doći, ali bi ipak voleo da ćujem, kako je izgledao skup u 2015. Ako je neko bio tamo, molim nekoliko utisaka (kvalitet organizacije, predavanja, vožnje...)

 

 

 

ONLINE REGISTRATION PRICING FOR FULL PASSES

Includes admission to all presentations Thursday, Friday and Saturday,
Tech Clinics and demonstrations and Saturday barbecue.

 

Register Online & Pay before: Event Price Aug 18 €20 (saves €5)

 

AT THE EVENT PRICING (APPLIES AFTER AUG 18)

Pay Cash on Arrival 

Full Pass (Thursday through Sunday)..... €25

Weekend Pass (Friday through Sunday) .... 20€

 

DAY PASSES

Thursday only ...10€
Friday only  ........10€
Saturday only (barbecue included) ... 15€

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Svud po malo..
  • Motocikl: Brdo i šuma..

Klopa je od korektna do odlična, 200 m. iznad pored makadamskog puta imaš i planinarski dom Vranjak, spavanje je oko 10 eu ali nema ishrane. Predeli su odlični.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

 

Alp, hvala za podsetnik, predivno! Nisam siguran da bi mogao sa mojom mašinom da pređem tvoju rutu.

 

Gledajući program HU u Kolašinu, samo je jedna tura hard enduro, ostale izgledaju lakše. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

sto se  tice ovog  skupa ne  mogu mnogo reci jer  ni jedne  godine  nisam bio a  to mi je svega 25 km od mene , al po prici drugova  koji idu svake godine  kazu da  je to jedno fino druzenje, dodje  dosta  ljudi iz  svijeta koji su obisli svijet  sa motorima, bude fino druzenje, rostilj, prezentacije  itd. sto se  tice puta, makadam je  al moze  se skoro sa  svakim motorom do gore , prosle  godine  je bila  kisa  pa  ih je malo i to poremetilo, al jedan lik je  dosao i sa  r1, mozda  vam je  poznat, stranac  neki koji je obisao sa  r1 svijet, ima  velike  kofere na  njega  koji su rucno radjeni

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Honda Africa Twin

Prozvao me Marinero, pa da napišem: Ja sam bio samo par sati, i odgledao sam prezentaciju ludaka sa r1 - super! Bilo je i drugih - kažu zanimljivo.

Problem je u 6-7 kilometara planinskog puta koji se ne prolazi lako (ja neiskusan i nissm bio sa endurom - iako se moj motor reklamira kao enduro, ali su mnogi bili sa r-ovima, vfr, fazerima i sl.).

Bilo je vlažno i kišno pa su uživali ssmo pravi zaljubljenici.

Smještaj i hrana i piće su bili dobri - kažu. Rakija takođe!

Oko 30-40 motora je bilo došlo, možda i više... Zanimljiva, internacionalna ekipa.

Silazak sa puta je 300 metara preko livade, sa blatnom dionicom, i pažljivo tuda jer ima kolega koje vole da više da slikaju ako zaglavite ili padnete u blato da se hvale - nego da vas pridrže (suprotno kodexu, jel, da ne kažem neku grđu riječ).

U svakom slučaju jedinstven događaj u Crnoj Gori i ako je lijepo vrijeme bude, pored druženja, rakije i predavanja, i dobra vožnja po planinama - za enduraše!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

Mnogo informacija u malo rečenica. Hvala Kesha!

Znaći, vredi ići ali samo u slučaju da nema kiše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A

Alp, druze,

jel moze pomoc u izboru rute. Plan je da u Crnu Goru ugjem na Gusinje (iz Albanije) i onda cini mi se imam dva putica  :) . Andrijevica-Tresnjevic-Vranjak i Berane-Lubnice-Vranjak. Posto moje sposobnosti su malo ispod proseka, a motor ce biti jos tezi (sa kamp opremom i sl.), koji put bi bio laksi, nadam se i lepsi za oko?    

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Mogli bi da napravimo BJB ekipu koja će otići na skup. Biće interesantnije voziti do tamo, a moj utisak čitajući HU sajt je da ovo ne treba propustiti.

 

Evo ja se odmah upisujem:

 

1. Totomoto

2.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

   Da dodam ija nesto posto sam bio na tom druzenju 2015 i upoznao odlicnog domacina Blaza i njegovog ortaka u organizaciji 

( oprosti mi zaboravio sam ti ime ) predivni ljudi koji su me docekali kao rodjenog...skup je bio za desetku tu je bio ..Sejuak sa R1 Nemci,Rusi,Eenglezi,Slovenci ...sa svih strana sto bi rekli ..bila je prezentacija putovanja i za to ima oprema,..big screan,ozvucenje

i naravno to je bilo u specijanom satoru u kome je moglo da se smesti 60 tak ljudi..naravno posto je bilo malo hladnjikavo iskoristio am to da unutar tog satora postavim svoj i prespavam .. ;) ekipa koja je spavala napolju malo se ...smrzavala jer je bilo samo oko 8-9C iako je bio Jun mesec mislim al planina je to....medjutim kada je progrejalo sunce ...milion dolara pogled i okolina,ekipa internacionalna i klopa je bila super ...dorucak ,ustipci,kajmak,sir...

  Ja sam dosao putem od Andrievice i skrenuo na makadam na Tresnjevici ...lako je pratiti put i na jednom manjem mestu je kao nesto zahtevnije ali nista jako tesko.

  Mislim da cu i ja ove godine ponovo navratiti....i preporucujem ovo druzenje... :jee1:

  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja