Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima

Recommended Posts

  • Drug član, 2342 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Moje ime je Bojan,82 god iz okoline Bg-a.Vec neko vreme citam ovaj forum i interesuje me sve zivo o enduro motorima.Nemam nekog iskustva sa njima vozio sam samo neke igracke:)Motor nemam,vozim biciklo i uzivam u carima GSP-a po 4 sata svaki dan sem nedelje,tad malo odmaram da se uzelim ponedeljka i u krug.

Osim sto zelim da se ovde predstavim hteo bih i da napomenem da sam u potrazi za nekom Yamahom 125cc sto mislim da je pocetniku dosta a i odradjuje ono sto mi treba a to je posao-kuca.Gledam oglase i vidjam ih po cenama oko 600-700e od 90-94 godista.Naime meni bi odgovaralo najvise ako ima neko da prodaje neki enduro,ne mora Yamaha oko te cene i na rate,recimo platim 50% odmah za ostalo se dogovorimo ko ljudi da isplatim u recimo 3 meseca.

Ne znam dal samo pravim sad budalu od sebe al sta da se radi,proveo sam od svoje 33 god bar 6 u prevozu treba da mi daju pocasnu kartu:)

 

Srecan put svima i hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2342 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Hvala puno.Mali motor,al za mene  pocetnika i nije nesto vece.Sad kad pomislim da sam imao preporuke i za Yamahu XT 600 koja je ko lipicaner u odnosu na ovo drago mi je sto nisam isao tim putem.I ovo je zeznuto,ucim lagano:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2342 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Mislim da cu morati da otvorim novu temu nesto tipa "moja honda mbx" jer mislim da ce biti antologijska uz moja pitanja nedoumice i uklanjanja kvarova na motoru.Glupo da otvaram temu za kvacilo,za gas,preksutra za klip,struju itd:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja