Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom 650 2012

Recommended Posts

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Drugar rešio da proda svoj motor,nameračio da kupi novu mašinu.Da postavim oglas ovde,možda ima interesenata na forumu za kupovinu.Motor je 2012 godište,kupljen je nov kod Atile,on je prvi i jedini vlasnik.Ima serv.knjižicu,račune,sve papire od kupovine.Prešao je 12000 km i odradjeni su svi servisi do sada,sledeći je za 6000 km.Registrovan je do jula ove godine.

Motor ima dodatnu opremu na sebi i to:

 

Centralni štender-Suzuki

Štitnike ručki-Suzuki

Štitnik motora (ralica)-Suzuki

Vizir turing-Suzuki

Utičnica 12 v

Cena sa ovom opremom je 5800 eura.

Može i prodaja bez ove opreme,znači motor bez ikakve opreme,cena je tada okruglo 5000 eura.

 

Motor nije farban,lupan,havarisan...

To bi bilo ukratko o motoru,za više informacija najbolje pozovite njega pa se dogovarajte i informišite malo detaljnije.

Kontakt telefon: 063/650-697 Zoran

 

1b27b1dc9e52_800x600.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Zvao me Saxi ali za malo si zakasnio...bio je čovek danas,gledao i mislim da bi sutra trebalo da ga preuzme,tako mi reče drugar...

Ako bude neke promene javljam ti,budi bez brige ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

I, sta bi? Da narucujem skid plate za starog ili za novog stroma? :-)

 

Ujutru bi trebalo da bude završena prodaja.Mada si se verovatno i ti čuo danas sa Zoranom,reče mi da ga je zvalo par njih danas...ali onaj kupac od juče je bio najbrži...

Ovaj strom je imao onu lepu suzukijevu ralicu i ona ode uz motor...

 

Rekordno brza prodaja :)

 

Jes vala.sad je na mukama šta dalje  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

Nisam ga ja zvao, meni je dovoljna rec. Ako se kupac predomisli iz nekog razloga, ja sam sledeci ;-) mislim da bi se ljudi otimali tako i oko mog, sto zbog cene, sto zbog opreme...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Pozovi ga sutra i vidi jel prodat,najbolje tako da se ne igramo gluvih telefona :takoje: ...čovek koji je kupac nije stigao danas da dodje zbog posla,trebalo bi ujutru da završe posao ali došao je prvi da pogleda motor i red je da ga ispoštuje....ja sam samo postavio oglas jer on ne prati forume....inače mog bivšeg stroma sam kupio od njega,a da sam znao da će biti ova cena za ovoga verovatno bih dobro razmislio pre nego što sam uzeo novoga....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

da sam znao da će biti ova cena za ovoga verovatno bih dobro razmislio pre nego što sam uzeo novoga....

Nadam se da ne postoji neki razlog za ovako povoljnu cenu i ekspresnu prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

 

da sam znao da će biti ova cena za ovoga verovatno bih dobro razmislio pre nego što sam uzeo novoga....

Nadam se da ne postoji neki razlog za ovako povoljnu cenu i ekspresnu prodaju.

Meni je prvo poplava pala na pamet posto je iz obrenovca ali kaze covek da nije bio u vodi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

 

 

da sam znao da će biti ova cena za ovoga verovatno bih dobro razmislio pre nego što sam uzeo novoga....

Nadam se da ne postoji neki razlog za ovako povoljnu cenu i ekspresnu prodaju.
Meni je prvo poplava pala na pamet posto je iz obrenovca ali kaze covek da nije bio u vodi
Kud ga i oglasih ovde,nema kupaca al ima dušebrižnika...Za vas dvojicu će biti cena još 1000 eura gore kako ne bi imali sumnje dal je ovo ili ono :-)

Motor nikada nije bio u poplavi.

Motor nikada nije bio havarisan.

Motor nikada nije nakanadno farban,u prvoj,fabričkoj boji je.

Motor je prešao pravih 12000 km.

Ako ste kupci, odete na lice mesta kod prodavca i povedete mehanicare,farbare,stručnjake i proverite....

Postavio sam oglas uslužno,nisam vlasnik ni prodavac...

Sto se tice cene:

Nov strom košta 7000 eura klot,a ovaj je bio 5000 klot.S ' obzirom da je star 4 godine i bez opreme,mislim da je ta cena realna.Čovek kupuje nov maxi enduro i hoće da proda svog stroma ,a ne da mu se vuče mesecima po oglasima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

vidi, ja pare imam u dzepu i pored mog motora. vlasnika nisam ni zvao, ti si rekao da je sve ok i ja verujem. zato sam i rekao da ako kupac odustaje ja dolazim i vozim ga. nisam dusebriznik ali jesam kupac. koliko se stvari nerealno prodaju kod nas sasvim je logicno da se postavi pitanje zasto je jeftiniji, tj zasto je realna cena. toliko...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja