Jump to content

Moto Zajednica

Veterinar-beograd

Recommended Posts

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Ima li neki kolega veterinar da napravimo neku cenu za sterilizaciju 2 psa,zenke..25-20kg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2781 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Ako su mešanci reaspitaj se na vet fakultetu, mi smo sterilisali za djabe kod smo mačku (rasnu) sijamku morali da platimo 4000.- dinara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

kod mene u stanici vlasnik placa samo participaciju 1250din a ostalo placaju svajarci posto radimo u saradnji sa Monikom Brukner iz Djurdjeva sto ima azil.Naravno imamo odredenu kvotu pasa koju mozemo da radimo po toj ceni mesecno samo nismo bas blizu 150km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

pile-a koje je to mesto gde radite? imam mogucnost da ih dovezem i da opet bude jeftinije nego u bg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Mali Idjos 

 

pile-a koje je to mesto gde radite? imam mogucnost da ih dovezem i da opet bude jeftinije nego u bg...

http://www.viamichelin.com/web/Routes?departure=Mali%20I%C4%91o%C5%A1%2C%20Serbia&departureId=31NDRkaDgxMGNORFV1TnpBM09EZz1jTVRrdU5qWXpPREU9&arrival=Beograd%20(Belgrade)%2C%20Serbia&index=0&vehicle=4&type=0&distance=km&currency=EUR&avoidClosedRoad=&motorway=&toll=&vignette=&orc=&crossing=true&fuelCost=1.6&allowance=&corridor=

Ali da ti pokusam malo vise pomoci ima i u Inđiji veterinara sto rade po istom principu ko mi (u saradnji sa Monikom Brukner) nazovi par stanica iz Inđije nema ih puno tako da ces lako naci a u svakom slucaju ti je mnogo blize a i manji trosak nego doci do mene

022551902 pokusaj na ovaj broj mislim da oni bas rade za nju

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Vlada (Rot) Antic, kod Pionira

064 1124245

Pozovi, pitaj, dogovori se. Mozda mozes i u delovima za Hondu XL i/ili Dominatora da mu platis...samo nemoj da mu to predlazes, mislice da ga zaj...as :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja