Jump to content

Moto Zajednica

Trazim-Kupujem frajlauf tj bendiks za kinesku masinu

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Jesi ti proverio pošto su ti delovi ovde u srbiji.

http://www.motobikeshop.rs/

Jevto brate moj,neces verovati,ali zvao sam preko 30 razlicitih ljudi i firmi koji imaju bilo kakvu vezu sa kinezima.Niko nista nema za ovaj model od 200cc i vodenim hladjenjem.Katastrofa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat
Zorge,sta mislis?

 

 

А кажи ми, је л' машина прошла инспекцију, да се види шта не ваља... или си подлегао потрошачкој грозници, па пазарио редом?

 

Колико видим, све ово са твојих линкова је од (ваљда) три продавца, па можда и избегнеш да ти узму коју пару за царину за пошиљку вредности преко 50 евра.

 

Шта посебно да мудрујем: ако се све лепо спакује и провери остало (ако га шутнеш код Бокилића, средиће како ваља), радиће ОК.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Pazi,frajlauf mi treba sigurno,lokalni majstor koji je budzio kod strugara ga je kao popravio,medjutim nevalja,malo malo pa slajfuje,bacio sam pare dzabe,al nebitno.

 

Motor je jos kod mene kuci,jer gde god da odnesem,kad ga otvore,procice mesec i kusur dok nestignu delovi,svakom smeta u garazi-servisu,tako da sam napamet trazio ove delove.

 

uglavnom,treba mi frajlauf i dihtung glave sigurno,ostalo sam ubacio,nek se nadje.

Lamele su bas jeftine a kontam da mogu zatrebati iako sad nema potrebe za zamenom.

Ovi delovi od paljenja su nesto budzeni i tako da je bolje i njih da pazarim,jer je pitanje kad ce poceti da smercuje i zajebava.

Filter ulja cak neznam ni dal odgovara...

 

Sve u svemu,opasno sam se zajebo sto sam kupio ovo,al sad nema nazad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Фрајлауф би требало да је исти као нпр. доста продаваном "Кивеј Спиду", ал' изгледа да је и за њих мало мука наћи делове. Ламеле исто тако требало би да пасују од "Спида". Онај сет са ЦДИ-јем, реглером, релејем... Ако можеш да укључиш фар и без покренутог мотора, вероватно ће да ради посао (јербо пише да је DC тип ЦДИ-ја, као и реглер).

 

Ако мене питаш, ти мали квадови су генерално зајеб.  Али сам мотор је ОК ствар. Можда нађеш неки "Кивеј Спид" са липсалим мотором, па му узмеш мењач и туриш у квадовски мотор и све то спакујеш на "Спида"... што је нека варијанта која се мени јавила у глави када је мој комшија купио неки "полован" квад (у смислу, ганц нови мотор, рам и котачи, а остало је употребљено за резервне делове за друге квадове), а ја у огласима видео "Спида" за 250 евра са црклим мотором. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja