Jump to content

Moto Zajednica

Kamerica Sony Handycam DCR-SR47 Hdd 60gb

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Kameru sam dobio iz Australije,snimano sa njom,ukupno 20ak sati.Poslednje koriscenje bilo 2013 na letovanju.Ostavljena u orman,ispravna.Posle 6-7 meseci sam je stavio na punjac i kad sam je upalio samo je vrtela ikonicu od Hdd i izbacivala gresku da nemoze da udje u hard.Posle par restartovanja,proradila je, radila 10ak minuta, i opet isto.

Resetovao sam je,palio gasio,svaki put isto,uglavnom nemoze da uradi ni format harda.Nekad kada uradi,proradi na par minuta i posle opet isto.

 

Rasklapao sam je pokusao da nadjem drugi hard da probam,nisam nasao i odustao od popravke.

 

Baterija drzi odlicno,koliko se secam 100minuta snimanja.Ide punjac,USB kabal za kompjuter,AV kablovi i torbica.

 

Cena 50e,mislim da toliko vredi u ovakvom stanju,ispravite me ako gresim.

 

67KPo4Y.jpgsoYB27G.jpg83897344238459717022.jpgYHmhvVs.jpg0mOFKBW.jpguvl9QIT.jpgGNfAmaV.jpghZTixOH.jpgU9yZCJ8.jpgTBoaus0.jpgFu14yXn.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

zaboravio sam da napisem,ima slot za memorijsku karticu,pise na poklopcu PRO DUO,ali nemam ni memorijsku takvu,pa da probam da li moze da se koristi samo sa memorijskom

imam one sto idu u mobilne MICRO SD one su premale, i imam one sto idu u fotoaparate digitalne SD one su prevelike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2503 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

SONY ima druge dimenzije kartica, davno koristio njihov fotoaparat i bile dosta skuplje u to vreme od sd kartica istih GB .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

imash ih na kupujemprodajem, ~400 din, kucaj "adapter Micro SD na Memory Stick Pro Duo" npr...

 

Micro_SD_-_Memory_Stick_Pro_Duo_Adaptor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja