Jump to content

Moto Zajednica

Volume control za mp3/telefon

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova

Da li je neko pokušao da napravi neku vrstu volume control-a za motor, tačnije za volan kao što to imaju HD motori sa već ugrađenim zvučnicima ali malo drugačije namene ?

 

Meni treba da u njega uključim slušalice a onda da još jedan manji kablić iz njega ide u mp3 plejer (u mom slučaju telefon) koji se takođe nalazi na volanu. Volim da slušam muziku u toku vožnje ali u nekim trenucima mi je stvarno bitno da u trenutku smanjim jačinu muzike kako bih ispratio šta se dešava oko mene.

 

Evo kako sam ja to zamislio

post-37700-0-02006600-1438701386.png

 

Ne bih išao na opciju točkića već baš kao što je na slici, nešto slično kao ona kockica za pokazivač pravca samo sa većim hodom.

 

Šta mislite, da li je to teško/skupo napraviti i da li postoji možda neko bolje jeftinije rešenje ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Ne mora. Imaš gotovo rešenje, nije štap kanap i košta nešto ali radi savršeno i ne moraš da misliš o kablovima:

 

http://www.aliexpress.com/item/The-New-Style-Bluetooth-Headset-Adapter-mini-Universal-Sports-music-clip-type-for-iphone-Android-free/1857024558.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja