Jump to content

Moto Zajednica

Honda CB-1 i Hyosung 250

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7097 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Bandit 400 je fantastican motor, ali nazalost posto si 191 cm tesko ces se smestiti na njega zbog specificnog oblika rezervoara visokim ljudima ne pase udubljenje na rezervoaru pa udaras kolenima, veruj mi ja sam isto jako hteo bandita 400 ali sam morao zbogtoga da batalim.

Eventualno da nadjes novijeg bandita 400, od '97 pa na gore, on ima drugaciji rezervoar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova

Ovaj je blizu mene, ja ga pitao sta mu znaci ta sentimentalna vrednost on kaze da mu je to prvi motor i da pored njega ima jos dva motora i skuter. http://www.polovniautomobili.com/motori/6676847/suzuki-bandit-400 

A ovaj mi dobro izgleda nego mislim da je jaka cena.

http://www.polovniautomobili.com/motori/6332375/suzuki-bandit

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Pa ovaj drugi igleda pristojno po meni vredan gledanja, al razmisli o ovome sto je Biker boy rekao..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova

Ma najgore je sto nisam seo ni na cb500 ni na bandita, mislio sam da odem kasnije da pogledam ovog u Arilju ali samo da bi video kako mi lezi posto mi ovako ne uliva neko poverenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7097 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ja i moja Hondica smo trenutno na moru u Grckoj, pa ako ti nije hitno, kad se vratimo bice mozda Honda na prodaju za solidnu cenu, meni zinulo dupe za necim malo jacim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4719 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Bantit 400 ima 4 cilindra. Cb 500 ima 5 ks vise i laksi je 15kg.

Ja vozim cb500 ali mi je Bandit mnogo, mnogo lepsi.

Cb gura 300 000km ima testova po netu a bandit je tu puno slabiji, mislim krace traje.

Ako si kojim slucajem u Negotinu javi se da probas Cb.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7097 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

CB jest rugoba za Bandita, to stoji, ali malena je razlika u performansama, CB gubi samo u krajnjoj brzini i to jedva za 15-ak km/h, govorim o standardnim fabrickim masinama, ne budzevinama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova

Pa ne znam, ja ako bi uzeo bilo koji od ta dva, to bi bilo verovatno na dve do tri godine posle normalno bi isao na malo jacu kategoriju. E sad, malo sam se raspitao o tom banditu posto smo relativno blizu i ljudi kazu da je dobar ali ostaje da ga pogledam tek za sutra ili prekosutra ne moze ovaj decko pre. Sto se tice CB-a ni malo ne bezim od njega, jedino sto je malo ruzniji ali ipak, kao sto rekoh, Hondu vise volim. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7097 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Pazi, koji god uzmes od njih a i od onih ostalih neces pogresiti, dobre su to masine, samo da ne bude neka lomina i nemas frke, sit ces se navozat garantovano

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 772 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

ako oces zvuk promenis auspuh, msm bezveze je kriterijum za kupovinu. Alekre prodaje svoj ER5, sredjena masina sa dosta opreme, Zagadjenje prodaje svoj povoljno sad ga zeke iglice karbova al sredice to pa se ti neces patiti. Ja imam 190 i vozim ER5, kukam trazim visi motor, stoji mi kawa na oglasima tri godine a ja se vozim i sredjujem. Danas do Paracina i nazad 340 km :) i nista mi nije falilo :)

p.s. pomeno sam ti ljude ovde sa foruma znas sta ces da kupis i nece te boleti glava da moras odma na servis. Evo kako cuci auspuh na ER-u a i ja na njemu :) 190 cm 105 kg

post-19856-0-92121200-1437163663.jpg

post-19856-0-17597500-1437164097.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Bandit je stvarno zanimljiv motor ali ne znam koliko kod nas mozes naci pristojan primerak. Ne znam sto su ljudi toliko gadljivi na gpz-a , ta maska stvarno toliko znaci :D ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova

uh, tvoj er5 lepo izgleda. Pazi, nije da sam zapeo bas za zvuk toliko ali ne znam, najlepsu liniju mi ima bandit od svih ovih, ne znam sta vi mislite. A i ono, resio sam da pogledam ovaj motor iz razloga sto mi je blizu i sto je par ljudi reklo znam ciji je motor, dobar je, neces pogresiti ako ga uzmes. E sad, dok se ne vidi...  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova

Znam sta pricas. Pa vodim drugara nekog e sad, razume se u motore videcemo koliko. :D Najradije bih uzeo tako nesto bez da ista ja ulazem sem registracije eventualno. I da, javio sam se Djdragonu, reko mozda bi on prodavao svoj motor ali videh da nije bio na forumu jos malo pa mesec pa kontam da nece skoro videti poruku. Sto se tice ovog crvenog iz Arilja, jeste provalili ono crnilo na auspuhu? je l to neki los znak ili se ja tripujem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ne mora biti znak trosenja ulja, mozda su mu samo rastelovani karbovi pa cadi unaokolo ko dizel.. Ne mora biti nista strasno, a opet za te pare ne nozes ocekivati "nov" motor.. Mislim, samo realno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja