Jump to content

Moto Zajednica

GPS Tracker

Recommended Posts

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Čitam na face-u nekom liku se pokvario motor, ostavio ga pored puta i potrazi za nekim šlepom i kad se vratio motora više nema. Jedan od niza kradja motora u zadnje vreme. Pošto sam supruga i ja imali traume kod odnošeja kola od strane pauka gde normalno i ne pomisliš da je pauk u pitanje nego kradja.Tada sam razmišljao o nekom gps tracker u naboju emocija koje vremenom splasnu kad se stvar lepo završi, ali ne mora uvek tako da ispadne. Pitanje je kakva su vam ISKUSTVA KOD ONIH KOJI IH UMAJU.Znam da su mišljenja različita i podeljenja, pa pošto vidim da se cene kreću + - 50€ nije za seču vena za miran san.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1423 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Korisna stvarcica, za ne daj Boze.

Ja imam neki jeftiniji i odlicno radi posao, jedina je mana ako ne palis motor npr 10-15 dana onda oslabi akumulator.

Treba navatati nekog dobrog elektricara da osmisli zasebno napajanje za GPS tracker koji se dopunjava kad je motor upaljen i tako bi se obezbedio da ne ostanes bez akumulatora posle par dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Sto se GPS safe tice u kompletu izgleda ovako 

post-3086-0-43103300-1433496154.jpg 

uredjaj je nesto manji od kutije cigareta,moze bez problema da se "sakrije "bilo gde na motoru,vodootporan je a kabl mu daje napon pomocu baterije i puni ga po potrebi.

bitno je imati tel.karticu bilo koje tel kuce(061,062,063,...)koja ima "dobro pokriven" signal ,par stotina dinara na njoj kao kredit i to je to-svako pomeranje motora ona javlja putem sms poruke. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja