Jump to content

Moto Zajednica

Srad Pravi Problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Suzuki

Pozdrav dragi BJBikers-i.

 

Imam problem sa Suzuki Srad-om 99god. Elem da napšem problem.

 

Imam problem sa gore navedenim motorom, a to je sledeće.

Motor stavim pod kotakt pritisnem dugme za paljenje pumpe itd, pumpa odradi svoj deo posla i pritisnem START dugme i upalim motor. 

Ali posle samo 10-15 sekundi motor se ugasi  >:( , a na displeju izadje oznaka (FI). Posle tog gašenja mogu da verglam do sutra (ali to ne radim) motor neće da upali, a vergla ko lud. Vratim ključ u OFF položaj i okrenem ga na ON pritisnem dugme za pumpu i ostale sitnice PUMPA ODRADI SVOJE i stane, pritisnem START dugme motor upali, ali se opet ugasi. Ponovo sve ispočetka na brzinu, ALI PRC neće da pokrene pumpu, opet ugasim pročačkam malo kablove ispod sica okrenem ključ pumpa odradi svoje, upalim motor ali se opet ugasi i izbaci na ekranu (FI).

Došo sam laički do zaključka da nešto prekida rad pumpe u toku rada. Pumpa radi svo vreme dok motor radi, ali samo od jednom nešto ČVAKNE i motor se ugasi.

Sve dok stoji oznaka (FI) na satu pumpa neće da odradi svoj deo posla, čim nestane posle malo čačkanja upali na pola dugmeta :na_glavi: .Dali neko može da mi pomogne da rešim ovaj problem, jer ja stvarno neznam šta bi to moglo biti. Ko pomogne i rešim zagonetku ima od mene gajbu piva i kilo pečenja na nekom druženju ili ako dolazi u SD od mene. 

Hvala unapred. :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja