Jump to content

Moto Zajednica

Honda VFR rc 36

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Doslo je vreme da se posle 5 godina rastanem od svoje ljubimice koja me nikada nije izneverila....1992 god. 62k presla,danas vracen sa servisa,promenjeno ulje,filteri,antifriz,tecnosti za kocnice i kvacilo,nastelovani ventili i sinhronizovani karbovi,krajem prosle sezone diskovi,gume,motor je u besprekornom stanu..sipaj vozi i uzivaj...Race Ada izduv,Boban sediste,ima nastavak vizira koji nije slikan i prekrivac zadnjeg sedista,centralni kofer Shad 43 l,registrovan do 16.05.2016.Razlog prodaje prelazak na drugu koncepciju motora,cena 1999 Evropskih novcanica,tel 063 278 552                                                

112453149641765936156721.jpg

 

qwqw.jpg

 

112515309641765402823441.jpg

 

112637499641765769490075.jpg

 

112671269641765669490081.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

1999 eur motor iz 1992-e ?

Zivo me zanima da je motor tvoj....ovakav kakav je...ali da budes realan koliko bi trazio za njega....130...46...12 Evra??Na stranu sto sam juce samo dao preko 300 za servis i registraciju....opremu ne racunam...ona je pala sa neba....A da..za tebe imam i posebnu ponudu..ako se resis da pazaris za tebe je cena 5200..za sve ostale moze dogovor....Nemojte trolovati vise ako Boga znate...svako ima pravo da svoju robu ceni onoliko koliko misli da treba....kome se svidja i moze neka pazari...ostali....

  • Podržavam 18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 577 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

 

1999 eur motor iz 1992-e ?

Zivo me zanima da je motor tvoj....ovakav kakav je...ali da budes realan koliko bi trazio za njega....130...46...12 Evra??Na stranu sto sam juce samo dao preko 300 za servis i registraciju....opremu ne racunam...ona je pala sa neba....A da..za tebe imam i posebnu ponudu..ako se resis da pazaris za tebe je cena 5200..za sve ostale moze dogovor....Nemojte trolovati vise ako Boga znate...svako ima pravo da svoju robu ceni onoliko koliko misli da treba....kome se svidja i moze neka pazari...ostali....

 

 

E nek si vala rekao svaka čast. Ljudi svaka roba ima svoga kupca i ne vidim razlog zašto komentarisati cenu. Ako je neko zainteresovan lepo se javi vlasniku sasluša sve šta ima o motoru ponudi nešto pa ako se slože slože ovako preko foruma pričati o ceni a pri tome i ne razmišljati o kupovimi je meni apsurno. Izvinjavam se ali kad već svi imaju nešto da kažu evo imam i ja. Dex vidi se da je motor pažen. Puno sreće sa prodajom.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6859 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ne znaju ljudi koliko je zapravo ispravan motor iz domacinske kuce jeftin.

 

Prosle godine sam se zagrejao da prodam ER5 i kupim nesto vece. Igrom slucaja, prijatelj me je pozvao da kupimo motor za njega. Obisli smo oko 15 ak motora kao probranih iz oglasa. Zali Boze para i vremena, sve djubrad neodrzavana. Ja lepo moj motor povucem iz oglasa. Jebi ga, bolje da imam ER5 u fullu nego neki dress, mladji i brzi.

 

Drzi ti tu cenu, ako ne, vozi se i uzivaj.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Ma sve je to lepo, ocuvanost, ulaganja, oprema... Ali realno ne vredi 2 soma motor star 23 godine ( + i nije neki redak model ), a i takva je situacija na trzistu, kao i kupovna moc u nasoj drzavi. Uostalom, da ima i 3000e opreme na sebi, to kad se prodaje vredi ( ceni se ) 500-1000e. Niko nije terao trenutnog vlasnika da kupuje opremu, to je zbog sebe radio...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 333 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Ako je afrika twin vrh u klasi enduro motora,onda je vfr isto u sport touring klasi i ne vidim zbog cega je ovo neka preterana cena.Da ne pricamo sto je Honda.Mislim ja sam pratio ovaj oglas i tacno sam znao da ce pasti ovakvi komentari...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Svako moze da uzme jeftiniji motor bez kofera bez sedista sa gumama koje mogu jos ovu sezonu i servisom koji je "sigurno" odradjen.

E onda shvatis da onih recimo 400 e vise sto mislis da si ustedeo zapravo se pretvori u mnogo vecu cifru sa mnogo vise oduzimanja vremena .

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Vrednost motora se ne ceni prema godistu vec prema ocuvanosti.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Vlasniku je to neka pocetna cena, ozbiljan kupac ce da ga pozove i eto ti dogovora.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2828 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ja nemam problem sa cenom to je stvar dogovora.Ali mi nije jasno šta to ima od opreme.Sedište je za ove godine moralo biti presvučeno ili bi bilo iscepano,Da ima auspuh koji je možda i lošili od fabričkog definitivno bučniji štoo na motoru predviđenom z aduža putovanja i smeta.Ima kofer pa da normalno sad ih pola R motora nosi.Jedini ozbiljan dodatak bi bio taj produžetak vizira al njega nismo videli tako da nismo sigurni ni da li vrši funkciju ili smeta pa je zato skinut.Da ima i nešto za preko sedišta

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Za koju godinu isto će koštati vtec i rc24... Imaš lep motor i lepo se navozaj sa njim. Sa 2k eur ja bih jurio nekog 800 bez opreme.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 333 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Video sam motor uzivo.Odlican je.Mislim da u toj klasi, tog godista i od tog koncepta nema boljeg.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Ima uticnicu 12v,menjano ulje u prednjoj viljusci proslog leta i stavljen nov akumulator....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

I dalje nikoga ne zanima....ili niko ne prepoznaje vrednost ili je totalna dekintaza....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Za 1700e ovo je odlicna ponuda. Ja sam moj platio 1600e i onda ulozio jos 600e (gume, lanac, vizir itd.) Ovo je spremno za voznju..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Ovde nema nista za ulaganje..sve je ulozeno i novo....sedi sipaj,vozi....ali izgleda da je i to prevelika cifra na ovolikoj nemastini....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja