Jump to content

Moto Zajednica

S1 E07 - BJB Vikend Vožnje

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

U novoj epizodi BJB podkasta smo se bavili BJB vikend vožnjama, a gost ovog puta nam je bio naš VladaSD. Pokušali smo da vam dočaramo kako naše vikend vožnje izgledaju, koliko se kilometara obično preveze u sklopu jedne vožnje i to sve na primeru poslednje vikend vožnje koju smo organizovali krajem Aprila.

 

Evo linka do poslednje vikend vožnje:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/108262-bjb-vikend-voznja-25-i-26april-2015-istocna-srbija/

 

A evo i podforuma sa temama o svim dosadašnjim vikend vožnjama:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/forum/67-bjb-vikend-vo%C5%BEnje/

 

 

Uživajte!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ivanu (Pablu) i Stanimiru (Severianu), svaka cast...stvarno sve spontano ljudi rade...tako da ako nesto i ostane nedoreceno, provuce se kroz neku narednu epizodu.....ili ovde u komentarima.

 

Brzinu diktira celo kolone, uz komunikaciju radio vezom sa zaceljem..... a sama brzina zavisi od trenutnog kvaliteta puta, konfiguracije, inteziteta saobracaja i naravno...max. prosecne brzine, najslabijeg motora u koloni.

 

Sve sto te interesuje o redarskim duznostima, obukama, zadacima redara i sl. ...nas dobri Rajko (Arakis) , ili ti sef na redare ce ti rado odgovoriti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Vlada je CAR. Tempo je mozda spor ali je zdrav. Druzenje je vrhunsko. Jedva cekam Kop. Vodim I sina.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Predlog za prenociste na Kopu vila Milica, moze da primi  30 osoba I mislim da bi cena bila za 30 osoba ne vise od 30.000 RSD. A tu je I ApatHotel Kopaonik u Brzecu koji isto moze da primi 30 osoba ako ne I vise otprilike ista cena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pojela vas odjavna spica ;)

 

Hvala na primedbi, potpuno si u pravu! Ispravljeno je sad.  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Vlada je CAR. Tempo je mozda spor ali je zdrav. Druzenje je vrhunsko. Jedva cekam Kop. Vodim I sina.

Jeste, Vlada je super lik. A sto se njegovog tempa tice bio bi bolji i brzi da vozi pravi motor :D jbg morao sam :D
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

 

Vlada je CAR. Tempo je mozda spor ali je zdrav. Druzenje je vrhunsko. Jedva cekam Kop. Vodim I sina.

Jeste, Vlada je super lik. A sto se njegovog tempa tice bio bi bolji i brzi da vozi pravi motor :D jbg morao sam :D

 

Dao sam ti plus i stavio veci zadnji lancanik na STaru, mozda ce tako sa manjom krajnjom brzinom, konacno moci Afrike da me prate

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Auuu niski udarci, ispod pojasa, u temi gde mu mesto nije.

Ja predlazem da vas dvojica to proverite na nekoj praznoj ruti a ja evo mogu da vam stopujem vreme i "cuvam" rostilj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Jel može ponovo da se postavi direktan link za ovu epizodu pošto sa ovim nešto nije uredu? Svaki put mi skine mp3 fajl od 2 kb...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Jel može ponovo da se postavi direktan link za ovu epizodu pošto sa ovim nešto nije uredu? Svaki put mi skine mp3 fajl od 2 kb...

 

Popravljeno. Hvala na primećenom problemu sa linkom!  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Auuuu, koliko smo mi iskustva prikupili, samo ove sezone u vezi BJB Vikend voznji.... za najmanje jos jedan podcast.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Uvek je zadovoljstvo,iako ja licno ne volim voznju ni u kakvim grupama,ove voznje su melem za dusu,naravno zbog ljudi koji ih cine.Onaj celavi na slici je moja malenkost sa suprugom.Ko god nije bio,mislim da bi zaista trebao to da ucini,bez obzira da li poznaje nekog.Za razliku od recimo zurki,ovde se svi upoznaju,i zaista kvalitetno druze svi od reda.Ne samo Vladance,vec svi koji su vodici ili redari,pa i nas dobri Milenko navigacija,pokazu i volju i strpljenje,i obezbede maximalno sigurne uslove za voznju,i pretvore je u jedno divno iskustvo i pravu avanturu.Iz voznji smo izasli sa mnogo dobrih i dragih prijatelja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja