Jump to content

Moto Zajednica

Povoljna Ponuda

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Gledajuci cene motora po netu naletih na ovu ponudu jednog auto placa iz NS (necu da ga reklamiram).U pitanju su Aprilie Pegaso 2002 godiste ne znam koje kilometraze,a ostalo mozete da vidite na slikama,a sto je najlepse cena je 2800e.E sad o Pegasu znam nesto,ali nisam postavio post zbog toga nego me interesuje nesto konkretno bas o ovim modelima sa slike.Kao sto se vidi na slikama ocigledno je da su bili u nekim sluzbama,ali mene zanima da li je ovo model sa direktnim ubrizgavanjem ili sa karbutorima posto vidim da je prednja viljuska drugacija nego na starijim Pegasima.Eto toliko od mene

 

 

 

post-59-1287899432621_thumb.jpg

post-59-12878994326697_thumb.jpg

post-59-12878994327032_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

to je model sa direktnim ubrizgavanjem i zove se aprilia pegaso 650 i.e.

do strade i trail-a najbolje se pokazala trojka (pegaso 3) jer je najpouzdanija i najlaksha za odrzhavanja...

 

znam da taj model do 2005. ima problema sa ubrizgavanjem, da ne smaram mnogo gasi se pogotovu kada ga pojish nashim kvalitetnim benzinom...

mogu da ti kazhem samo da otvorish chetvoro ochiju kada kupujesh jer su delovi prilichno skupi a neodrzhavani motori, ne samo aprilijini znaju da prave probleme...

moje skromno mishljenje je da je dosta jeftina ali i veliko je pitanje kako se to sluzhbeno (ochigledno) vozilo odrzhavalo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Predpostavljam da cim su bili u nekoj sluzbi, onda su im servisi  redovno radjeni. Motor za te pare je super. Jos i koferi. Meni je to povoljno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Posalji mi PP pa da idem da pogledam gde je to i da vidim u kakvom su stanju (grebano, cesano itd) Ako ti nesto to bude znacilo, mogu to da ti ucinim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Da i ja mislim da je ovo povoljna ponuda zbog toga sam i stavio post da ako neko trazi polovan motor moze da razmotri i ovu varijantu bez obzira sto su bili sluzbeni motocikli (meni lici da su ovo vozili momci u plavom).Vidim da imaju dosta opreme (koferi,roll barovi,veci vetrobran) samo opet zavisi koliko su presli i u kakvom su stanju.Bez obzira ja cu da skoknem do Ns od nedelje da vidim lice li na nesto pa cu vam preneti utiske

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

video sam taj motor na tom sajtu i zacudio sam se zasto je tako jeftino,taj lik ima nekoliko takvih istih motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

postoji mogucnost da ih je dobio nesto gratis ako je pokupovao ceo plac u italiji jer su sva kola na placu odande, ono fazon kupis deset punta i jedan pegaso gratis ;D ;D

salim se za ovo poslednje

ali najverovatnije je neka kombinacija bila tamo na kolicinu su spustili cenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ja bih za vikend trebao da idem kod sina u NS ako mozes posalji ime sajta na PM pa da ih pogledam jer sam zainteresovan za takav motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Danas sam bio na doticnom placu jer su mi juce po podne rekli da imaju jos Aprilija. Sve su prodate jos pre neki dan a tip na placu mi je rekao da ih je sve zajedno kupio neki tip iz BGD. Tako da nemojte uzalud ici, ja sam prevalio danas300km. Ukupno sam ih prebrojao 4 i sve su stajale danas na kisi i ovom kijametu napolju.Jedna je izgledala dosta solidno sa cini mi se noviom gumama i sve su od Italijanske policije otkupljene.Nemaju informaciju da ce ih dobiti ponovo i ako ih dobiju kada ce biti.Nadam se da sam pomogao nekom da se ne ispali kao ja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Stvarno nije u redu sto ti nisu rekli da su svi prodati pa da ne ides za dzabe.Dobro je sto si napisao da su svi prodati taman bi ja otisao za vikend za dz

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja