Jump to content

Moto Zajednica

Cagiva Elefant 200cc -Pomoć

Recommended Posts

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2004

Evo ovako,posto vec duze vreme merkam neki kros cisto za zabavu i posto mi nije bitno da li je stranac ,ili ne,malocas stigao komsija iz Svajcarske i dovezao Cagivu Elefant 200cc ...bez veze ga pitao da li moze da se nabavi neki kros..rekao mi je da odem do njega i odusevio sam se kada sam video kakav je motor.Upalio je iz prve skroz ladan...e sada,nema ni jedan jedini papir..u dobrom je stanju ovako,osim par ogrebotina koje su mi skroz nebitne.Trazi 400 evra.Mislite li da vredi te pare i ako nema ni jedan jedini papir ? I kako se pokazao taj agregat od 200cc ? Kako je sa delovima posto sam skroz neupucen ? Unapred zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6308 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ne vredi, za oko 500 e imas enduro motore od 125cc sa nasim papirima, spreman za registraciju. Ako te neko uhvati sa tim motorom oduzimaju ti ga i ide krivicna prijava sa veeeelikom kaznom. I uopste ne mora da te uhvati policija na putu, dovoljno je da te ljubomorni komsija prijavi da imas motor bez papira, dolaze na adresu :)

 

Sto se tice delova, to je jako redak motor kod nas, pa ces imati muke sa nabavkom delova. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7088 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Slazem se sa kolegom gore, i ja bi batalio tu igranku sa strancem bez papira, uzmes lepo legalnog i mogu da te povuku za patku i komsije i panduri  :P  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja