Jump to content

Moto Zajednica

PREDSTAVLJANJE

Recommended Posts

  • Drug član, 1065 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Pozdravljam sve ljubitelje motocikala. Zovem se Đole, po struci dipl.ing.mašinstva, rodom iz Beograda i trenutno posedujem Suzuki Vstrom 650, 2011. prethodno sa imao Kymco Xciting 500r, a nekada davno Hondu CB500s, MZ251, Tomos BT50, A3M.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

Pozdrav svima, ja evo po planu i programu da se predstavim clanovima foruma.

Zovem se Uros Radulovic, rodjen sam 1985. godine u Beogradu a i zivim tu blizu, na Novom Beogradu. Po struci sam arhitekta a zaljubljenik sam u automobile od malena. Ljubav za motorima se javila relativno kasno, mozda pre par godina. Prosle godine sam resio da uradim nesto povodom toga pa sam resio da kupim, onako na blef, svoj omiljeni mali motor. Ja ga zapravo zovem motorom mada je Vepsa prava rec. Dobro...indijska varijanta, ali ne zalim se. LML Star Deluxe 150 2T. 2008 godiste sa 19500 predjenih kilometara. Da li treba da napomenem da sam se samo dva puta vozio na motoru u zivotu? :D

Bilo je to davno na nekom MZ-u 90-ih a onda relativno skoro na nekom Suzuki Banditu. Ni tad mi nesto to nije uslo u krv, moram priznati. A onda sam poceo da idealizujem svoj lik na nekom naked motoru, nekom Dukatiju tipa Monster ili Classic serije. Pocelo je polako skidanje slika sa neta, citanje clanaka i povremena poseta forumima kao sto je ovaj. Posto obozavam sve sto je na dva ili cetiri tocka iz Italije, resio sam da u ovaj svet udjem nekako na najmanjim mogucim tockovima. I tako ja proslog septembra kupim sebi Vespu, iliti Indijku.

Kontam...gledam neki lep primerak bez da se nesto preterano preispitujem jer to moze izazvati odugovlacenje i odustajanje na kraju. 

Cim sam je kupio, logican potez je bio da naucim da vozim, je l' te... Upisem jesenas casove u auto skoli "Pravo" casove za A kategoriju i u januaru uspem da polozim iz prve. E sad, tu je doslo do preispitivanja jer sam ucio da vozim na jednom lepom Kawasakiju ER 6N, koji je bio kao stvoren za mene. Prosto sam se zapitao sta mi je trebalo ono malo indisjko nedonosce...

Al' 'ajde, neka ide nekim redom pomislio sam. I tako sam je registorvao pre neki dan, kupio sam joj novi akumulator i upalila je posle nekog vremena. Dosad biste vec trebalo da primetite da sam je idealizovao kao zensko bice a ima i nadimak. Lola :D Tako mi nekako lepse da se srodim sa motorom. Ima nas raznih, umetnicka dusa jbg...

Danas sam odneo u Ljermontovu da mi upisu A kategoriju u vozacku , kupio finu Jet kacigu i tamo negde sledece nedelje cu moci da se nazovem vasim kolegom, nadam se.

Pa onda jednog dana da sednem i na neki naked.

Eto...ja se malo raspisao, ne zamerite mi.

Pozdrav i zivi bili!  :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja