Jump to content

Moto Zajednica

Sinocnji udes

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

E jbg bas... Dobro da sad videh ovo, kad je vec operisan i odmah znam da je "mali" (od 190+ cm 1hej.gif ) dobro. Sro rekose ostali, sad ih oooooderi kao macku, a sve popravke i "popravke" radi u ovlascenom servisu (zasto da ne, i ovako ce oni platiti, a kazes da imaju... 1lol.gif )

 

Mali hint: proveri da li ti odlicni advokati koje imas rade i umeju li da rade saobracajke.

Pozdravi puno sina od svih nas !!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 187 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Brz i bezbolan oporavak zelim nasledniku,znam kako vam je i moj je pre 2 godine imao udes sa motorom,jako dobar advokat specijalizovan za saobracajke i derite mangupe i njihovo osiguravajuce drustvo za sve moguce postojece i nepostojece ,i oni i osiguravajuce drustvo ce pokusati na sve moguce nacine da se izvuce,pa da ponudi polovinu odstetne sume,pa da poveca malo itd,na zalost ali bas zbog toga treba sumu naturirati maksimalno pa kad ponude pola pa malo povecaju da dobijete ono sto vam u stvari pripada,lom zgloba ruke nosi sa sobom trajni invaliditet od min,10% na to je dobijeno 500000 din + ostalo,kragna,oderotine,strah,psijatar,tikovi,za opremu cene iz kataloga od pre 2 godine kada je ta oprema bila 3x skuplja itd,to su moja iskustva,valjda ce vam nesto od toga pomoci

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

0ljut2.gif Sta reci za obesnog idiota koji fore radi sa pijanim ortacima igra kukavice protiv motora u suprotnoj traci, pa kad jos izazovu da se taj uplaseni mish na motoru bezeci od sudara skrka, eto fantasticno smesne price za prepricavanje na sledecem splavu. Mozak prosto da ti zablokira od naviranja ideja kako mu se sto krvavije osvetiti, a opet treba ostati civilizovan i izdici se iz moralnog blata u kom se takav kreten nalazi.

 

Sreca te je interventna bila blizu i koliko vidim fantasticno odradila posao, nadam se da sad pravosudje nece zatajiti.

Brz potpuni oporavak i povratak u sedlo zelim, kao i sto suroviju pravosudno-finansijsku lekciju tom kul mangupu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 377 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Uh bre kakva ti je momčina, nek ti je živ i zdrav "pala muva na međeda", dok ga budemo ženili ima da prođe. Brz oporavak želim, a prozvana "gospoda" nek znaju karma je čudo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Taj lom nikakav novac ne moze da nadoknadi tako da je svaki dinar koji uzmete vazan. Apsolutno sve treba da pokriju + taj lom.

A devojka sa slike, pa mislio sam da je dosla Margot Robbie da ga poseti, prelepa.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Najvaznije je da je decko ziv i zdrav. Druga stvar, treba ici na maksimalnu kaznu, ne samo iz materijalnog interesa, vec i zbog bezbednosti ostalih ucesnika u saobracaju, pogotovo motociklista. Kad se procuje koliko je platio, valjda ce sledeci put on i njegovi drugovi razmisliti pre nego sto sednu pijani za volan, a i ostali do kojih dodje ova prica. Brz oporavak zelim 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Taj lom nikakav novac ne moze da nadoknadi tako da je svaki dinar koji uzmete vazan. Apsolutno sve treba da pokriju + taj lom.

A devojka sa slike, pa mislio sam da je dosla Margot Robbie da ga poseti, prelepa.

 

Hvala.ako nista,pravim lepu dobru kvalitetnu decu...1lol.gifJos kad sad polozi za makinu pa kad je vidite na ulicama,na nekom ktm-cicu...1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 444 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

To je ono o cemu vrlo cesto pricam sa drugovima-bajkerima ali i onima koji ne voze motore. Tvrdim da smo mi motoristi ugrozena vrsta i da je sedanje na motor u ovoj drzavi i Balkanu uopste jednako samoubistvu ukoliko ne aktiviramo mozak i koncentraciju na 100%. Postovanje i odnos prema motociklistima je 0 od strane ljudi koji voze automobile, a vrlo cesto i autobusa. Jedini ljudi koji nas zaista postuju jesu vozaci kamiona i slepera, zaista. Uvek kada me ugledaju me ispostuju, sklone se u stranu da mogu da se provucem, daju mi zmigavac za slobodno preticanje kada je nedovoljna vidljivost i inace obracaju dosta paznje na nas.. Za ostale vozace mi i nismo ucesnici u saobracaju. Prosto vlada "Zakon jaceg". Realno boli ih uvo, jer ako se mi zakucamo u automobil ili jos gore u autobus, mi smo ti koji ce podneti fizicke povrede i veliko ostecenje vozila. Vozim 125kubika (kategorija manjih motora) i vozim ga oko 5godina. Sta mi se sve desilo za ovih 5godina, jezim se kada pomislim.. Imao sam sigurno 10situacija u kojima sam mislio da cu zavrsiti na asfaltu zbog "Nisam te video" ljudi koji su mi izlazili sa bocnih puteva, parkiralista ili se jednostavno okretali na sred puta! 2puta sam do sad` klizao zadnjim krajem motora i spustao brzinu sa 100na20km/h, a jednom sam pri nekih 50-60km/h izbegao direktni sudar sa plavusom koja je preticala traktor u sred krivine na punoj. Ovo pricam kao neko ko vozi opet ponavljam "mali motor" koji ne moze preko 100-110km/h i koji motore vozi tek 5godina, a mogu da zamislim sta su sve doziveli ljudi koji motore voze 20+godina i koji poseduju motore od 750, 1000 ili 1000+ kubika.
Tako da kolege bajkeri, pocinje nam uskoro sezona. Zelim vam svu srecu na putu, jer nam je zaista potrebna. Osim Boga (za koga verujem da nas vidi i prati) i nas samih, niko nas ziv u saobracaju ne cuva!
Dusanu, zelim brz oporavak. A sa ovim pijanim idiotima se tuzi do kraja, uzmi im zadnji dinar iz dzepa i iskreno se nadam da ce provesti odredjeno vreme u zatvoru!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja