Jump to content

Moto Zajednica

Ducati Multistrada 620

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

italijansko govno , ne cene ga cak ni Ducatisti

Boze,koliko je OVO ruzno!!!!

 

Ja bi dao 2 te tvoje korejske "motorcine" za 1 multistradu

To sto je ruzan i sto je italijan ne mora da znaci da je los motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Dukatisti ga ne cene zbog toga sto s ovim svaka susa (jeftin) moze da ima Ducati. Razlog je ljubomora.

Kvarisa nam postade profesionalni novinar ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Gde nadje vremena da prevedes clanak i jos motor da sklapas? ;) Lepo si se potrudio =D>

 

A sto se tice motora... Ni TDM-a ni Multistradu ne mirisem nesto, jbmga zasto, stvar ukusa :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
italijansko govno ' date=' ne cene ga cak ni Ducatisti

Boze,koliko je OVO ruzno!!!!

 

Ja bi dao 2 te tvoje korejske "motorcine" za 1 multistradu

To sto je ruzan i sto je italijan ne mora da znaci da je los motor[/quote']

Zato i ne voziš korejsku, nego japansku ''MOTORÈINU''... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Ni TDM-a ni Multistradu ne mirisem nesto' date=' jbmga zasto, stvar ukusa :P[/quote'] ili stvar XX-a... :D

Inaèe jako lep tex' Kvar'ša...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Svaka cast za trud! Odlican text.

 

Sto se tice motora, ne znam za ovaj manji ali ona hiljadarka sa sajma (doduse, bila je izlozena bogatije opremljena verzija) mi se bas dopala. Pricam samo o vizuelnom utisku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Gledao sam pre godinu-dve (dok sam jos imao Motors kanal :? ) predstavljanje velike Multistrade... Tad mi se motor poprilicno svideo, a i bas su ga nahvalili novinari...

 

Celo predstavljanje je krenulo u fazonu 'verovatno motor nece biti nesto posebno i to', al kad su ga provozali, ljudi su se totalno odusevili... Napominjem da je to hiljadarka.

 

Ljudi kude Multistradu, a ne Kvarisu da je lose preveo :D Kvarisa je uradio odlican posao, to je ocigledno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Ljudi kude Multistradu' date=' a ne Kvarisu da je lose preveo :D Kvarisa je uradio odlican posao, to je ocigledno![/quote']

 

Razumem ja to ali posto je motor napljuvan dobijam utisak da nije ni morao da se trudi tj da je bilo uzaludno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Ljudi kude Multistradu' date=' a ne Kvarisu da je lose preveo :D Kvarisa je uradio odlican posao, to je ocigledno![/quote']

 

Razumem ja to ali posto je motor napljuvan dobijam utisak da nije ni morao da se trudi tj da je bilo uzaludno!

Nije taèno, neko je to tražio da se prevede pre nekog vremena... Ispunjavamo želje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
italijansko govno ' date=' ne cene ga cak ni Ducatisti

Boze,koliko je OVO ruzno!!!!

 

Ja bi dao 2 te tvoje korejske "motorcine" za 1 multistradu

To sto je ruzan i sto je italijan ne mora da znaci da je los motor[/quote']

Ti moras prvo da kupis motor. Kad budes prekinuo da vozis pocket varijante, onda ces mozda biti kompetentan . Malo vise citaj testove pa ces videti kako je Multistrada nagrdjena od skoro svih objektivnih novinara.

p.s. Kvarisa svaka cast za tekst .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Prvo, fala na pohvalama. Drugo, Dukati je cudna marka, il ga voles il ga nevoles. ja ga licno poprilicno volim i smatram da je multistrada poprilicno dobro motoreto(pogotovo sto se zasniva na monsteru koji jos vise volem). Sad, ukusi su razliciti, na kraju krajeva, kako bi svet bio dosadno mesto da svi vozimo kawasaki(svi bi bili po garazama i mastili ruke, niko se ne bi vozao).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Sad' date=' ukusi su razliciti, na kraju krajeva, kako bi svet bio dosadno mesto da svi vozimo kawasaki(svi bi bili po garazama i mastili ruke, niko se ne bi vozao).[/quote']

 

E to ti je COVEK kada ume da prizna "gresku" :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Sad' date=' ukusi su razliciti, na kraju krajeva, kako bi svet bio dosadno mesto da svi vozimo kawasaki(svi bi bili po garazama i mastili ruke, niko se ne bi vozao).[/quote']

 

E to ti je COVEK kada ume da prizna "gresku" :lol:

Uf a Ducati sve nije kvarljiva roba, ne kaki Kvarisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

italijansko govno ' date=' ne cene ga cak ni Ducatisti

Boze,koliko je OVO ruzno!!!!

 

Ja bi dao 2 te tvoje korejske "motorcine" za 1 multistradu

To sto je ruzan i sto je italijan ne mora da znaci da je los motor

[/quote']

Ti moras prvo da kupis motor. Kad budes prekinuo da vozis pocket varijante, onda ces mozda biti kompetentan . Malo vise citaj testove pa ces videti kako je Multistrada nagrdjena od skoro svih objektivnih novinara.

p.s. Kvarisa svaka cast za tekst .

Ne zelim da ulazim u dalje rasprave,ali nije u redu da napises "italijansko govno",a nisi probao motor.Covek se trudio,napisao lep text tebi ako se ne svidja ti ne citaj.

Bolje i pocket bike nego kopija (sv650) kopije sto opet ne znaci da ti je motor los nego svako ima svoj ukus

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja sam nekoch stajao duuuugo pored motora i razgledao ga. Procitao gore navedeni text o performansama, gabaritu, ponasanju na putu, i nemajuci priliku da ga probam (boze zdravlja u Milanu ako odem ovog leta), uzimajuci dizajn u obzir, mogu da kazem - ovo uopste ne izgleda tako lose!:) Toliko je egzotican da je ruzno lep. Ja licno bih ga rado vozio, narocito zbog konjazze (koja je mnogo jacca nego sto sam predpostavio) i zbog V rasporeda jer kida u gradu na malim obrtajima.

 

Naravno...svako ima pravo na svoje misljenje ali smesno deluje tesska pljuvka bez osnova i argumenata......uvek bilo i bicce:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
JToliko je egzotican ja je ruzno lep.

 

Slazem se. I moj strom je objektivno jedan od ruznijih motora koje sam video u svom zivotu, ali se meni nevidjeno dopada. Kao recimo FIAT Multipla. Ljudi, pa ono vozilo je toliko ruzno da mora na kraju da vam se svidi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4351 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Sad' date=' ukusi su razliciti, na kraju krajeva, kako bi svet bio dosadno mesto da svi vozimo kawasaki(svi bi bili po garazama i mastili ruke, niko se ne bi vozao).[/quote']

 

E to ti je COVEK kada ume da prizna "gresku" :lol:

Uf a Ducati sve nije kvarljiva roba, ne kaki Kvarisa

 

Dirty jeste da si mi brat ali ovo ti moran reci:

odluci se malo do juce si se kleo u kawasakija,danas u to korejansko cudo,a sta ce biti sutra.svi znamo da nevolis evropske motore ali to ne znaci da ih i drugi nevole.Postuje tudja misljenja kao sto mi posrujemo tvoja :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Sad' date=' ukusi su razliciti, na kraju krajeva, kako bi svet bio dosadno mesto da svi vozimo kawasaki(svi bi bili po garazama i mastili ruke, niko se ne bi vozao).[/quote']

 

E to ti je COVEK kada ume da prizna "gresku" :lol:

Uf a Ducati sve nije kvarljiva roba, ne kaki Kvarisa

 

Dirty jeste da si mi brat ali ovo ti moran reci:

odluci se malo do juce si se kleo u kawasakija,danas u to korejansko cudo,a sta ce biti sutra.svi znamo da nevolis evropske motore ali to ne znaci da ih i drugi nevole.Postuje tudja misljenja kao sto mi posrujemo tvoja :wink:

Kao prvo nikad se nisam kleo u Kawasakia nego u KLE 500 , kunem se i dan danas , da je pouzdan i kvalitetan motor pogotovo za pare za koje se moze kupiti.

Kao drugo ko je ikad i gde video da se ja kunem u koreansko cudo ti prvi znas kako sam ga i zbog cega kupio .Motor je ok za ono koliko kosta , a videcemo posle 10000 km kakav je objektivno.

Kao trece, nisam pljuvao tekst ni Kvarisu posto momka postujem , a na kraju krajeva ja sam ovde poslednji koji ikoga ima prava da pljuje, posto ipak imam neku kao funkciju.

Kao cetrvrto pljuvao sam Ducati i pljuvacu ga dok god budem disao ovozemaljski vazduh , to mi niko ne moze zabraniti.Dakle po meni je Ducati gomila gvozdja koja neopravdano mnogo kosta, a onda se obicni smrtnici pale i prave mit od govneta.

Kao peto 2 shit face,bolje nista nego tu tvoju sprdacinu na dva tocka.

Kao sesto kome se nesvidjaju moji postovi nemora da ih cita.

Kao sedmo za razliku od mnogih na ovom forumu imao sam priliku da probam dosta evropskih modela, pa samo iznosim svoje misljenje.

Kao osmo ne poredim ja koreanca sa evropljanima nego japanca, a to sto vozim koreanca mi ne oduzima pravo da komentarisem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja