Jump to content

Moto Zajednica

VRSTA OGLASA

Recommended Posts

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Mislim da bi trebalo razmisliti da se ova rubrika nekako podeli na odeljak gde se oglašava prodaja samo motora, i na odeljak gde se prodaje oprema i druge stvari.

Samo na prvoj strani je 11 oglasa za motore, a 19 ostalo.

Bilo bi preglednije za potencijalne kupce-nadam se.

Oglasnik je čisto oglašavanje bez dodatnih komentara.

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Podrzavam ovaj predlog, mada ruku na srce oglsnik je tako organizovan... Ali mi imamo slabu naviku da se tamo oglasavamo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ja pisao o tome odavno. Ne znam da li grešim što mislim da taj oglasnik prosto nije prošao, ali ga se setim samo kad ga neko ovako pomene. Prosto, nije integralni deo foruma i ja ga ne posećujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

Апсолутно подржавам јер Огласник отворим не знам ни сам зашто два-три пута годишње, а овде у Продајем отварам често и два-три пута дневно.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Mislim da bi trebalo razmisliti da se ova rubrika nekako podeli na odeljak gde se oglašava prodaja samo motora, i na odeljak gde se prodaje oprema i druge stvari.

Samo na prvoj strani je 11 oglasa za motore, a 19 ostalo.

Bilo bi preglednije za potencijalne kupce-nadam se.

Oglasnik je čisto oglašavanje bez dodatnih komentara.

 

 

Glasam ZA!!!!

Komchu za predsednika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Razmišljali smo i mi o tome još pre 5-6 godina ali prevagnulo je mišljenje da je ipak ovako preglednije.

Nisu ovo "polovni automobili", ovde imamo desetak novih oglasa dnevno tako da se sva zbivanja u vezi kupo-prodaje u poslednjih par dana vide na jednoj strani.

Onako bi morali otvarati Npr. Motori, pa posebno motooprema, pa onda delovi za motocikle ili već kako bi to sve postavili. Za neko redovnije praćenje ovako je zgodnije.

E sad mišljenja sam i da bi to razvrstavanje na više oblasti ( motori , delovi za motocikliste, delovi za motore :) ) omogućilo lakšu i bržu pretragu nekome ko nije stalno na forumu ili jednostavno ne prati ovaj deo foruma redovno.

Ajd' kad prođe žurka i mamurluk od iste, da opet preispitamo dobre i loše strane i jedne i druge solucije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Ajd' dok prođe mamurluk, ali mislim da nije dobra ideja da se prate samo dnevno aktuelni pomešani oglasi,bez obzira da li stalno visi na forumu ili svrati povremeno, već tematski određeni gde tačno tražiš šta ti treba bez da gubiš vreme na prelistavanje nečega što te ne zanima. Takođe, i posle više dana ili nedelja vidiš šta se događa.

Samo glasno razmišljam, ne grdim :aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja