Jump to content

Moto Zajednica

Макси вожња:Манастир Студеница,Увац...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Шта се љутите 1neznam.gif,није поента ни тема за расправу,наравно да би волели сви заједно да се возимо у групи,али вожња у толикој колони са доста новајлија може да потраје и више од планираног,а ми имамо жељу да видимо све и да се возимо али под условом да се на време вратимо у Београд.

Поздрав и видимо се ујутру на зборном месту.

 

ПС

Изгледа да ћемо сви да пливамо до тамо 1nanana.gif

 

Нико се не љути. Биги и моја маленкост смо организовали вожњу, са унапред познатим параметрима.Пријавио се велики број људи, што ми је драго. Мислим да није у реду да се од вожње, на начин који смо дефинисали сад прави некаква другачија вожња. Није нам први пут да возимо велику групу. Баш због људи, којима је ово можда први дужи пут који немају велике кубикаже, треба да покажемо да у нашем клубу влада солидарност и брига о колегама са мањим кубикажама и искуством. Мени је жао што св заинтересовани немају исти број дана на располагању али нећу дозволити да се од ове вожње прави трка. Као што је Биги рекао, ако то некоме не одговара, може да организује своју вожњу, под њему приватљивим условима. Није ми намера да се свађам али организатор одређује правила. А у овом случају смо то Биги и ја.

 

Свима желим пријатно вече.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Ovu voznju ste odlicno organizovali kao dvodnevnu voznju, ali vidim da moj predlog nije docekan kako je zamisljen da se izbegne nervoza zbog raskoraka u vremenu koji imamo da provezemo rute koje su predvidjene za ovu zahtevnu voznju.

 

Ja prvi ne bi voleo da mi neko cupka pored mene i gleda na sat i reorganizuje nesto sto je planirano duze vreme.

 

Ja znam, a znate i vi sta je put od 600+ km magistralnim i lokalnim pravcima i koliko vremena treba da se odveze.

 

Mislim da bi to bio dokaz dobre organizacije unutar MSC-a da voznja bude primerena svim ucesnicima i njihovim mogucnostima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1592 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Sto babica,kilava beba! Kao sto je Rumba napisao, Bigi i on su organizatori i "igramo kako oni sviraju!" Plan voznje je odredjen, ko je na spisku jasno je bio upoznat sa istim i kao takvog ga prihvatio. Nema potrebe za daljom diskusijom. Naravno, niko se ovde ne svadja, samo iznosi svoje misljenje, ali mislim da je sve decidno odredjeno tako da ni za tim nema potrebe! Sad svi u krpe i sutra na vreme na zborno mesto! Laq noc i prijatno! 1zdravo.gifonhishead.gif2BJB2.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Нема шта да се договарамо онда ви једнодневни фурајте свој темпо мимо нас,паузе правите где сви мислите,па ако се сретнемо негде супер,дружићемо се!!! Жао ми је због Алексе што не иде!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5818 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Ima hoće - nema može :'( Gripa koja me sašila početkom nedelje je tek počela da jenjava a za nedelju ujutro imam zakazano snimanje koje vijam dva meseca i ne smem da ga otkažem tako da bih se morao vraćati uveče kući... U mom slučaju to je 700 km koje u ovakvom fizičkom stanju ne smem sebi da postavim kao izazov... Da sam zdrav, spičio bih to bez problema...

 

Želim Vam lepo vreme i odličan provod a pre svega sigurnu vožnju :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5818 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Još jedna stvar vezana za organizaciju vožnje i one koji nisu u mogućnosti da isprate planove organizatora...

 

Plan puta, vožnje, smeštaja i razgledanja je postavljen. Neko se potrudio da to sve osmisli i organizuje. Kome to odgovara on se priključuje i ispoštuje organizatora. Sa druge strane onaj ko ima nekakvih prepreka (vremenskih, novčanih, brzinskih, temperamentnih i sl.) se prilagođava vožnji i grupi. U prevodu: vozi dokle može, priključuje se od kada može, noći gde se snađe ako nije na spisku, prekida zajedničku vožnju kada hoće i nastavlja solo (mopa ranije kući, ide na drugu stranu...) Takođe, ako mu je grupa spora, izdvaja se bezbedno iz grupe (idealno na nekoj pauzi u dogovoru sa organizatorom) i pegla svoj ritam do cilja, mesta za obilazak, prenoćište ili ša već... Nema tu nikakve frke, bitno je ne cimati grupu i ne siliti grupu da ide brže nego što ide, divljati u koloni, obilaziti kolonu svaki čas i sl...

 

Poenta ovog našeg druženja je da se niko ne sili ni na šta ali se grupa poštuje i ne prilagođava pojedincu, nego pojedinac grupi u meri u kojoj je u mogućnosti. Tako nema problema ni sa jedne strane.

 

Uživajte i samo opušteno :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Još jedna stvar vezana za organizaciju vožnje i one koji nisu u mogućnosti da isprate planove organizatora...

 

Plan puta, vožnje, smeštaja i razgledanja je postavljen. Neko se potrudio da to sve osmisli i organizuje. Kome to odgovara on se priključuje i ispoštuje organizatora. Sa druge strane onaj ko ima nekakvih prepreka (vremenskih, novčanih, brzinskih, temperamentnih i sl.) se prilagođava vožnji i grupi. U prevodu: vozi dokle može, priključuje se od kada može, noći gde se snađe ako nije na spisku, prekida zajedničku vožnju kada hoće i nastavlja solo (mopa ranije kući, ide na drugu stranu...) Takođe, ako mu je grupa spora, izdvaja se bezbedno iz grupe (idealno na nekoj pauzi u dogovoru sa organizatorom) i pegla svoj ritam do cilja, mesta za obilazak, prenoćište ili ša već... Nema tu nikakve frke, bitno je ne cimati grupu i ne siliti grupu da ide brže nego što ide, divljati u koloni, obilaziti kolonu svaki čas i sl...

 

Poenta ovog našeg druženja je da se niko ne sili ni na šta ali se grupa poštuje i ne prilagođava pojedincu, nego pojedinac grupi u meri u kojoj je u mogućnosti. Tako nema problema ni sa jedne strane.

 

Uživajte i samo opušteno :moto3:

 

da te nema trebalo bi te izmisliti...0takoje.gif0takoje.gif1nanana.gif1nanana.gif1care.gif1care.gif1care.gif

 

 

 

ja cu se po svemu sudeci prikaciti u kgu do recimo kraljeva i nazad kuci...vidimo se ujutru.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Ja sam kao jedan od Bigijevih "pilica", po skracenom postupku pre nepun sat stigao kuci. Ni kisa. ni hladnoca nisu mogli da pokvare divan dan sa MAXI ekipom. Nadam se da ce vas vreme sutra posluziti, pa da konacno padne i taj Uvac...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja