Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem el. gitaru

Recommended Posts

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ako neko od kolega ima dzitru, mozemo da se izdzoramo po principu trange frange za dainese jashu, alpinestars touring cizmaje 44, blic glava elinchrom, shoei 1000ka sa + iridijum vizirom, MTB i slicno :Mina: (epi les paul, squier, ibanez gax 30 i sl.).

 

Eventualno moze da dodje u obzir fender bas gitara u zamenu za dean edge 1 + moja doplata.

 

Posle mora, moze i neka lova da padne.

 

Da razveselimo malo forum.....ako ima muzicara amatera , mozemo da pravimo buku zajedno :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 257 postova

Ne mozes da primis PM...

 

Iskren da budem nisam ni razmisljao da se resim svoje gitare ali kad si vec postavio temu volim da znam koje su mi opcije... :D

 

Imam Squier Bulletstrat,kupljen pre god ipo u mitros music iz hira,da kazemo da je moja karijera trajala oko 2h tako da je prakticno nova,samo bi morala prasina da se obrise sa nje i promene zice jer su verovatno izgubile sva svoja svojstva....Takodje imam isto novo,isto 2h korisceno Rolland Cube 15x pojacalo...Za garanciju nisam siguran mogu da pogledam da nije mozda 2 god rok jer ako jeste onda su jos pod garancijom...Inace djitra je bele boje...

 

Ova gitara je u pitanju:

 

http://www.mitrosmusic.com/proizvod/10883-Squier-By-Fender-Bullet-Strat-with-Tremolo-HSS--Rosewood-Fretboard--Arctic-White/

 

U nekom sam fazonu sakupljanja moto opreme za zenche i sebe pa ako si zainteresovan ponudi nesto...Casual....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

To Rolandovo 'pojacalce' 15ica bije kao Sveti Ilija, imam i ja jedno, ima i neke sasvim korektne efekte mada ih nisam mnogo koristio zbog procesora ali svaka preporuka!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Nelle upravo pakujem camac i idemo na morence dole, javljam ti se cim se vratim, imam svasta nesto pa se dogovaramo natenane... u krajnjem slucaju napravicemo makar jedan bjb hit :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja