Jump to content

Moto Zajednica

Opet Skela

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda varadero 1000

Na putu Obrenovac Sabac u mestu Skela,poginuo je motociklista Dejan A.(42)iz Beograda kada je na ostroj krivini izgubio kontrolu nad motorom marke Yamaha i izleteo sa puta.Motocikl je nastavio da se krece i zavrsio je posle 70metara u žbunju a motociklistino telo je probila ograda jedne kuce.Kaciga je nadjena u blizini tela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Saucesce. Da li je neko poznavao doticnog? Interesuje me da li je bio dugogodisnji bajker ili je jedan od onih sto prvi put sa 40 godina sednu na motor pa odmah na litru da ne bi "izgledali smesno". Znam da nema veze, covek je poginuo, ali sam znatizeljan iz razloga sto vidjam povremeno takve likove i nekako mi je muka kad ih vidim. Znam da ljudi mogu da pogrese i posle 20 godina vozackog staza i ako je tako onda mora da postoji razlog koji bi trebalo razotkriti zbog nas ostalih sa mnogo manjim vozackim iskustvom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

R1 ili R6? Svejedno koji, ti motori imaju neki problem sa geometrijom, veoma su nepfedvidivi, lutrija je da li ćeš stići kući. IMHO, R Kawe i Honde su upravljivije.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Ko zna tu krivinu u Skeli zna da tu nema jurnjave. Nije jedini koji je produzio-ispravio krivinu a I iskusniji su uletali u dvoriste. Veoma spora krivina u koju udju veoma brzo i to je to.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

R1 ili R6? Svejedno koji, ti motori imaju neki problem sa geometrijom, veoma su nepfedvidivi, lutrija je da li ćeš stići kući. IMHO, R Kawe i Honde su upravljivije.

 

slučajno sam ti kliknuo na plus umesto "citiraj"...............našao si u kojoj temi da popuješ o "geometriji motora"...............

 

čuvaj te tvoje mačke i štrikaj za zimu................

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

R1 ili R6? Svejedno koji, ti motori imaju neki problem sa geometrijom, veoma su nepfedvidivi, lutrija je da li ćeš stići kući. IMHO, R Kawe i Honde su upravljivije.

 

a jesi li se ti navozao sa R1 ili R6 pa nam iskusno obraćaš pažnju na geometriju istih?

 

Inače, meni je prosto neverovatno da se ljudi "zajebu" u toj krivini, pa jedna jedina je. Ili tip prvi put ide tim putem ili mu se možda nešto desilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

a jesi li se ti navozao sa R1 ili R6 pa nam iskusno obraćaš pažnju na geometriju istih?

 

Off: vozim raznorazne motore več 30 godina, počeo sam sa Poni ekspresom, imao ili probao ne-zna-se-koliko reznih modela (i evo završio sa skuterom :) ) R6 sam probao dva ćoška, nisam se lepo proveo, vratio sam se pre dogovora, nešto mi tu nije leglo. Možda je dobar za staze, za stvarni život ne. Sa druge strane, npr. Kawa ZZR 1400 sluša i vozi se kao bicikl.

 

U pravu ste, ovo nije tema za takve priče, ne znam zašto sam se i javio. Neka svi imaju R-ove, sve ispod toga nije za muškarce, želim vam vetar u kosi i sve najbolje 0takoje.gif

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Saucesce. Da li je neko poznavao doticnog? Interesuje me da li je bio dugogodisnji bajker ili je jedan od onih sto prvi put sa 40 godina sednu na motor pa odmah na litru da ne bi "izgledali smesno". Znam da nema veze, covek je poginuo, ali sam znatizeljan iz razloga sto vidjam povremeno takve likove i nekako mi je muka kad ih vidim. Znam da ljudi mogu da pogrese i posle 20 godina vozackog staza i ako je tako onda mora da postoji razlog koji bi trebalo razotkriti zbog nas ostalih sa mnogo manjim vozackim iskustvom.

 

Sa Dekijem sam poslovno saradjivao, bio je uvek pozitivan i nasmejan. Prosle nedelje smo sedeli u kaficu u vezi posla i kada sam izlazio, po prvi put sam video njegovu yamahu....Ne mogu da se setim koja je yamaha u pitanju, ali je izmedju 15-20 god stara (moja procena). Nije nikakav r1, r6 ili slicno... U petak smo se poslednji put videli... Cuo sam da je vozio motore godinama i definitivno nije bio pocetnik....

Deki, pocivaj u miru.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

Poznavao sam Dekija... nek mu je laka crna zemlja.

Covek je bio pozitivac, uvek raspolozen i saljivdzija, ali onaj pozitivni saljivdzija.

 

Motore je vozio jer ih je voleo, imao je Virago 635 ili 636 ne znam tu nomenklaturu najbolje, nikakvog govora nema o R-ovima.

 

Crna hronika mi izgleda uvek mracno, ali kada u njoj osvane neko koga poznajete, jos je mracnija.

Malo mi je zasmetalo kada sam procitao o polemici ovde na ovoj temi, ali razumem, i bajkeri su ljudi pa ih ima i ovakvih i onakvih, a zasmetalo mi je jer sam poznavao Dekija, znam da nije od onih losijih.

 

Slava svima...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Saucesce. Da li je neko poznavao doticnog? Interesuje me da li je bio dugogodisnji bajker ili je jedan od onih sto prvi put sa 40 godina sednu na motor pa odmah na litru da ne bi "izgledali smesno". Znam da nema veze, covek je poginuo, ali sam znatizeljan iz razloga sto vidjam povremeno takve likove i nekako mi je muka kad ih vidim. Znam da ljudi mogu da pogrese i posle 20 godina vozackog staza i ako je tako onda mora da postoji razlog koji bi trebalo razotkriti zbog nas ostalih sa mnogo manjim vozackim iskustvom.

 

Koliko sam ja primetio mnogo vise mladjih od 25 gine sa 600 ili 1000, nego "matoraca", pa onda istima bude takodje muka kada umesto na svadbu dodju sinu na grob. Prema tome kako sve medalje imaju dve strane, ne generalizovati, i offovati na temi gde je covek iz ko zna kog spleta okolnosti izgubio kontrolu, ispravio krivinu, i izgubio zivot.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Ljudi se uce na tudjim greskama i zato me interesuje ako je bio dobar covek, pravi bajker, sta je poslo po zlu da ja i drugi ne bi ponovili istu gresku. Sta mislis kako je napravljena knjiga otrovnih biljaka? Tako sto je jedan pojeo a drugi napisao nemoj jesti otrovno je. Ukoliko okolnosti nisu poznate, nikom nista, ne vredi nagadjati. Postovanje za coveka.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja