Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Nemoj tako direktno! Skim posle da se borimo ako svi kupe Afrike? :jee:

 

vidim, sve se pobiše oko Afrika na oglasima :nanana: :nanana: :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1920 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Gledam na jednom oglasu prodaje se afrika i prodavac na kraju objasnjenja napisao recenicu- ''Motor je pravljan za reli Pariz-Dakar!'' :) Da objasni potencijalnim kupcima o cemu se radi.

 

EDIT: Za Ribolovca: U ovoj temi nista nije preterano nego si izbegao odgovor i promenio temu. A i dalje niko od vas nije odgovorio zasto ljudi kupuju ST. A ima ih sve vise i vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

vidim ja da će ovo da bude dobra enduro godina :jee: :jee: :jee: nadam se da na proleće neće afrikance da napusti zimska kuražnost :nanana: :nanana: :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Gledam na jednom oglasu prodaje se afrika i prodavac na kraju objasnjenja napisao recenicu- ''Motor je pravljan za reli Pariz-Dakar!'' :) Da objasni potencijalnim kupcima o cemu se radi.

 

EDIT: Za Ribolovca: U ovoj temi nista nije preterano nego si izbegao odgovor i promenio temu. A i dalje niko od vas nije odgovorio zasto ljudi kupuju ST. A ima ih sve vise i vise.

 

ZATO STO je duplo jeftinija od svake Africe u istom godistu .Jeftinija je ZATO STO ume da preterano trozi benzin , ulje

ZATO STO zna da pukne ram , ZATO STO pri redovnom servisu i stelovanju ventila treba menjati SKUPE plocice ...

I to sve nisam izmislio ja niti srbi vec ostatak sveta koji je odavno izjahao oba motora . Ufff...

Jel ti sad bolje Bopk !? :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1920 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Gledam na jednom oglasu prodaje se afrika i prodavac na kraju objasnjenja napisao recenicu- ''Motor je pravljan za reli Pariz-Dakar!'' :) Da objasni potencijalnim kupcima o cemu se radi.

 

EDIT: Za Ribolovca: U ovoj temi nista nije preterano nego si izbegao odgovor i promenio temu. A i dalje niko od vas nije odgovorio zasto ljudi kupuju ST. A ima ih sve vise i vise.

 

ZATO STO je duplo jeftinija od svake Africe u istom godistu .Jeftinija je ZATO STO ume da preterano trozi benzin , ulje

ZATO STO zna da pukne ram , ZATO STO pri redovnom servisu i stelovanju ventila treba menjati SKUPE plocice ...

I to sve nisam izmislio ja niti srbi vec ostatak sveta koji je odavno izjahao oba motora . Ufff...

Jel ti sad bolje Bopk !? :jee:

 

Ja mislim da si se ti vec uspavao i da ovo sanjas :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Ljudi, zamolio me Sinke da vam kazem, njemu glupo, ide mu rodjendan pa je pozeleo da dobije jedne merdevinice, strasno tesko se penje na svoj novi motor pa bi mu bas znacilo 2oda2.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

vidim ja da će ovo da bude dobra enduro godina :jee: :jee: :jee:

 

Ooooooooooooooooooo, DA! Jedva čekam da redovno isprobam nove opanke!

 

nadam se da na proleće neće afrikance da napusti zimska kuražnost :nanana: :nanana: :nanana:

 

Ništa se ti ne sekiraj! Ima da se nagutaš prašine i napiješ blata, vozeći iza mene i pokušavajući da me stigneš ... :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Gledam na jednom oglasu prodaje se afrika i prodavac na kraju objasnjenja napisao recenicu- ''Motor je pravljan za reli Pariz-Dakar!'' :) Da objasni potencijalnim kupcima o cemu se radi.

 

EDIT: Za Ribolovca: U ovoj temi nista nije preterano nego si izbegao odgovor i promenio temu. A i dalje niko od vas nije odgovorio zasto ljudi kupuju ST. A ima ih sve vise i vise.

zato sto je sve manje para u narodu, pa ne kupuju ono sto bi zeleli nego ono sto ih je muka naterala :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Kad moze veliki africki fen da se prkrsti i osim sekte promeni i nick..? :BMW1:

 

sta fali Super Goksiju.. a ti mrdjane? :rat2:

 

:jee5:

 

 

do juce bio Vlada afrika.. a onda Vlada GS.. pa ne mog se snadjem po forumi :dilema:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6342 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Gile, jel moze zamena motor za staro gvozdje u odnosu 1:2 ? Ja tebi 400 kg starog gvozdja, a ti meni ST ? Mislim da si ovom ponudom debelo u plusu, u otpadu ti je ne bi racunali u ovom odnosu, ali posto si ti moj drug, eto, da te resim muka, cak imas i zaradu.

 

Od motora cu posle ionako da napravim pumpu za vodu, pa se i meni isplati ta transakcija. Razmisli, javi 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Gile, jel moze zamena motor za staro gvozdje u odnosu 1:2 ? Ja tebi 400 kg starog gvozdja, a ti meni ST ? Mislim da si ovom ponudom debelo u plusu, u otpadu ti je ne bi racunali u ovom odnosu, ali posto si ti moj drug, eto, da te resim muka, cak imas i zaradu.

 

Od motora cu posle ionako da napravim pumpu za vodu, pa se i meni isplati ta transakcija. Razmisli, javi 1lol.gif

 

ako se dogovorite, meni ostavi sve plastike.

treba da pravim neke gajbice, pa sam mislio da sameljem i iskoristim. cisto da se ne baci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

auuuu izgoreše ovi afrikanci da kupe dobar motor :P :P :P

mene samp kopka kako ste vi zakljucili da je ST dobar motor? jedino ako ste za reper koristili IZ PLANETA 4 mogli ste da dodjete do takvog zakljucka, mada je i to diskutabilno :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

auuuu izgoreše ovi afrikanci da kupe dobar motor :P :P :P

mene samp kopka kako ste vi zakljucili da je ST dobar motor? jedino ako ste za reper koristili IZ PLANETA 4 mogli ste da dodjete do takvog zakljucka, mada je i to diskutabilno :nanana:

 

Pa isli su logikom, da ako Yamaha pravi muzicke instrumente, valjda pravi i dobre motore .. Sta zna Teneras .. Klavir, gitara, motor, ma slicno je to .. :D

 

u super prasini :moto3:

 

Cudan naziv za oblak dima i to onaj crni, od ulja 0takoje.gif:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja