Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup MC DeWheels Debeljaca 28.29.30.Jun

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova

Grupe koje nastupaju

petak

Static

Black Swan

Static unnplugged

subota

Blue Room

Osmi Dan

Djarma i Metkovi

Ulaz 200din

U nedelju besplatan dorucak u restoranu Debeljacka Jezera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

treba naglasiti za sve one koji neznaju da ulaz nije 200 po motoru nego po osobi

Nije tacno da je po osobi 200 din,samo ne znam odakle tebi ta informacija ,osim ako to nije zlonamerna dezinformacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

eo ja nikad nisam bio, nemamo koga da pitamo, ne ruca nam se u prodavnici, ne sedi nam se 'nako, a pretpostavljamo da Debeljaca kao manje poznato turisticko mesto ima preterano restorana sa kuhinjom, pa ne znam sto bi bio "obskuran" ako je na flajeru obskurno spomenut samo "dorucak u nedelju" a pitamo.., jel zabranjeno pitati jer je tako je dobro ili sta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

eo ja nikad nisam bio, nemamo koga da pitamo, ne ruca nam se u prodavnici, ne sedi nam se 'nako, a pretpostavljamo da Debeljaca kao manje poznato turisticko mesto ima preterano restorana sa kuhinjom, pa ne znam sto bi bio "obskuran" ako je na flajeru obskurno spomenut samo "dorucak u nedelju" a pitamo.., jel zabranjeno pitati jer je tako je dobro ili sta?

 

Sve ti lepo pise na plakatu. I da imas rucak u subotu i u nedelju i koliko je upad i... Eto 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Zato sam rekao da ko je bio vec zna da od petka do nedelje svaki dan se kuva za motoriste,i u nedelju je riblja corba u restoranu Dedeljacka Jezera.Inace u Debeljaci pored pomenutog restorana do kojeg vredi se provozati jer se nalazi pored jezera gde se svakog vikenda odrzavaju takmicenja u sportskom ribolovu,ima jos jedan restoran koji se nalazi u okviru bazena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Zajecar
  • Motocikl: Yamaha FZ1N

Dobri ste domacini , bajkereske igre su bile zanimljive , rucak za pohvalu mogao si da jedes koliko si hteo i za dorucak u nedelju riblja corba koja je bila odlicna . Sve u svemu zadovoljan sam1moto3.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

Navratili na pola sata, seli na jedno piće, odmorili, videli, osvežili se,.. sasvim ok skup, možda i više nego očekivano za relativno manje mesto koje je van nekog magistralnog puta,.. još smo obišli Kovačicu, Farkaždin,..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja