Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 400 '91 (planiram da kupim)

Recommended Posts

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Pozdrav drugari, naleteo sam u oglasima na Suzuki Bandit 400, vidjam jednog decka ovde sa Bandit-om, ali 600, i mnogo mi se svideo motor. Dvoumio sam se izmedju Bandit-a i GS-a ali nekako mi Bandit deluje lepse, sta znam. Gledao sam izmedju ta dva jer mi treba motor koji moze da se vozi sa A2 kategorijom, a da je do 1000e. Evo par slika tog motora, zanima me da li mozda kojim slucajem neko poznaje vlasnika ili zna nesto vise o ovom motoru, posto mi vlasnik kaze da se ne razume u to i da motor po nekad stucne, ali da samo treba da se nasteluju karburatori. Bicu zahvalan za svaki savet. 1zdravo.gif

 

 

big_20140329153724-1396205822.jpg

big_20140329153643-1396205774.jpg

big_20140329153623-1396205751.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Znam dvojicu koji uopšte nisu srećni sa tim motorom. Ja sam im lično svojim kombijem vozio motore na servis. Jednom od njih sam vozio dva puta u dva različita servisa... Mali motorić a obrtomer izgraviran na 18 000 obrtaja. Ne vidim smisao takve mašine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 615 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Bandit je dobra masina, ima ga moj drugar i to ovu verziju od 400, takoreci mana kod nas je sto je tesko doci do delova za nju, ovaj mi na izgled deluje ok ali se dugo vrti po oglasima a cena je u odnosu na ove motore vise nego pristupacna, da li ima neki zajeb ili sta vec ne znam, mada ako uletis jos jedno 150e za servis tj da ga sredis kapiram da ce da bude sve ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Odradio bih mu servis svakako kad bih ga uzeo, hvala vam na pomoci..

Moram da vidim da prodam ovu moju kanticu od 250cc, i da dodam jos malo pa da konacno uzmem nesto jace.. 1moto3.gif

 

 

P. S Ako poznajete nekog ko je zainteresovan usmerite ga do mene, Sprint Prince 250 (reg. na 125) '04 god, dobro stanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7114 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

nisam imao Bandit 400, ali sam imao RF 400R koji koristi indentican agregat, i 2 sezone sam se lepo navozao s njim, bio 2x na moru bez ikakvih problema, super masina :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Nemam vise dileme oko uzimanja, resio sam, samo ako me sreca posluzi pa da nekom prodam ovo moje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: kaludjerica beograd
  • Motocikl: suzuki bandit gsf 400

mislim da ces pogresiti ako uzmes OVAJ motor!!! inace i sam vozim bandita 400, a poznajem i ovog. Bokilic vise zna o njemu tj kod njega je bio nekoliko puta pitaj njega.post-19110-0-84872600-1408144226_thumb.jpg ovo je moj bandit 400.

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1185 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Bandit 400 je, kad je nov, ili u nekom baš dobrom stanju, odličan motor. 400 ccm a ide kao 600. Bez obzira na godine ali linija ( izgled) mu je i dalje interesantan, to jest nije ispao iz mode :) .

 

Ali ako je u nekom "nepoznatom" stanju ja se ne bih igrao sa njim. Imao sam ga još u doba kad je bio "kao nov" tamo neke 2000 godine. Nisam imao nekih velikih problema, ali kad mi je izgorio jedan ventil, ostavio sam ga kod majstor Joce na karaburmi da ga on popravi i proda jer nisam imao više ni želju ni volju da sednem na njega.

 

Kad vidim da se nešto vrti na 18000 obrtaja, a napravljeno tehnologijom od pre 20 i kusur godina, što je slučaj sa ovim malim Banditom, posumnjam u neku njegovu "dugovečnost".

 

Ovo je samo moje mišljenje, možda se tebi baš posreći .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 834 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

mislim da ces pogresiti ako uzmes OVAJ motor!!! inace i sam vozim bandita 400, a poznajem i ovog. Bokilic vise zna o njemu tj kod njega je bio nekoliko puta pitaj njega.post-19110-0-84872600-1408144226_thumb.jpg ovo je moj bandit 400.

 

Gde ti cuvas ovog bandita, ispod staklenog zvona? :ooo: :ooo: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2583 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

mislim da ces pogresiti ako uzmes OVAJ motor!!! inace i sam vozim bandita 400, a poznajem i ovog. Bokilic vise zna o njemu tj kod njega je bio nekoliko puta pitaj njega.post-19110-0-84872600-1408144226_thumb.jpg ovo je moj bandit 400.

 

 

 

 

Au lebac ti ražani... 1care.gif

 

Nego, slažem se sa kolegama, GS500, ER5, CB500, ima ih i sa A2 papirima, a mnogo češći i "jeftiniji" za održavanje...

 

Inače, i ja kad sam kupovao motor, išao sam da vidim i jednog bandita 400, iznenađujuće mali motor... ja sa 184-185cm visine sam bio prevelik.. 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja