Jump to content

Moto Zajednica

MOTO SKUP TNT TREBINJE

Recommended Posts

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Mi smo stigli u Zmajevo sinoc tacno u ponoc!Lepo nam je bilo kod vas u Trebinju moram priznati!prelep grad,prelepi predeli za voznju kroz Bosnu,ali kisa se potrudila da nam zagorca put ka Trebinju i nazad!krenuli smo u petak ujutru,i posle granice kad nas je uhvatila kisa nije nas pustala do Mostara!kao cepovi smo bili mokri!usput u Sokolcu smo kupovali dukseve i carape,a u mostaru smo morali da prenocimo jer smo debelo bili okasnili!u subotu popodne smo stigli u Trebinje,i zaista se lepo proveli i napili!organizatoru sve pohvale,sve je bilo na svom mestu!onaj zeleni sator sto je ostao u kampu je nas poklon sretnom pronalazacu,posto nismo hteli onako mamurni po onom pljusku da ga sklapamo!nazad opet pokisli ko misevi,ali sve je to rock'n'roll!kad se u sredu vratim sa terenskog posla okacicu par nasih slika sa skupa i u toku puta!pozz

Ista prica I sa nama, od Mostara do Trebinja nas je pratila kisa. A tebe sam prepoznao odmah, usli ste na skup minut posle nas :) inace skup je bio odlican, super muzika, klopa I pre svega ljudi koje smo upoznali su nam ulepsali ceo dogadjaj.

 

Trebo si se javiti da popijemo po koje Niksicko kad si me vec video!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 790 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Riders on the storm

 

 

 

Sve ukupno (racunam i povratak) oko 500-600km pod konstantnom kisom , vredelo svakog kilometra :moto3:post-20170-0-44470800-1403211651_thumb.jpg

post-20170-0-56693700-1403211682_thumb.jpg

post-20170-0-70923500-1403211761_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Pohvale domacinima, Civija je, kao i uvek, provela odlican vikend u Trebinju.

Poseban pozdrav Zeljku i majstoru. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Mi smo stigli u Zmajevo sinoc tacno u ponoc!Lepo nam je bilo kod vas u Trebinju moram priznati!prelep grad,prelepi predeli za voznju kroz Bosnu,ali kisa se potrudila da nam zagorca put ka Trebinju i nazad!krenuli smo u petak ujutru,i posle granice kad nas je uhvatila kisa nije nas pustala do Mostara!kao cepovi smo bili mokri!usput u Sokolcu smo kupovali dukseve i carape,a u mostaru smo morali da prenocimo jer smo debelo bili okasnili!u subotu popodne smo stigli u Trebinje,i zaista se lepo proveli i napili!organizatoru sve pohvale,sve je bilo na svom mestu!onaj zeleni sator sto je ostao u kampu je nas poklon sretnom pronalazacu,posto nismo hteli onako mamurni po onom pljusku da ga sklapamo!nazad opet pokisli ko misevi,ali sve je to rock'n'roll!kad se u sredu vratim sa terenskog posla okacicu par nasih slika sa skupa i u toku puta!pozz

 

Kao sto sam i obecao,evo par slika od nas sa puta i skupa!

 

Polazak

 

E247B086-3FC4-A348-B1D7-96BE251AD6EB_thumb.jpg

 

Negde u Bosni posle granice(dok je jos sijalo sunce)1moto3.gif

 

83F5BD25-CDD4-9949-A5C1-605C71C8704D_thumb.jpg

 

Cedjenje stvari na nekoj napustenoj pumpi1lol.gif

 

A225C50B-DDAB-0942-989E-661113E1CDD6_thumb.jpg

 

U Sokolcu soping novih suvih stvari1zvizduk.gif

 

51D04F4E-4C33-2540-8068-9ED7132111DA_thumb.jpg

 

U Sarajevu pravljenje kisnog odela1lud.gif

 

89877DBE-3A25-5447-8EC4-4C7296EC7D03_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Riders on the storm

 

 

 

Sve ukupno (racunam i povratak) oko 500-600km pod konstantnom kisom , vredelo svakog kilometra :moto3:post-20170-0-44470800-1403211651_thumb.jpg

post-20170-0-56693700-1403211682_thumb.jpg

post-20170-0-70923500-1403211761_thumb.jpg

 

Komso ako se nevaram mi smo se par puta obilazili u putu nazad,a u Sapcu smo se sreli na ulazu pa smo zajedno vozili po gradu!?

I opet kod Rume smo se sreli kad ste cekali nekog od ostatka ekipe.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 790 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Jeste brate , zaostala nam ekipa pa smo se eto i malo cekali.

Koji si ti bio od te trojice , ja sam markirao onog copera zbog zvuka auspuha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Jeste brate , zaostala nam ekipa pa smo se eto i malo cekali.

Koji si ti bio od te trojice , ja sam markirao onog copera zbog zvuka auspuha.

 

Ja sam onaj na crnom 600 RR-u1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 790 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Jeste brate , zaostala nam ekipa pa smo se eto i malo cekali.

Koji si ti bio od te trojice , ja sam markirao onog copera zbog zvuka auspuha.

 

Ja sam onaj na crnom 600 RR-u1zdravo.gif

 

Iako nije bilo nikakve potrebe (na svu srecu svih nas) Vi ste jedini koji ste stali da pitate "da li je sve u redu , jel treba neka pomoc".

Vozili smo u petak 720km po vremenu i nevremenu sa svim pauzama preko 14 sati , u nedelju smo zbog zajebancije krenuli u 13h iz Trebinja i svima se zurilo a kisa je padala (ja sam trebao u ponedeljak da ustanem u 4:00 za put u Budimpestu) pa smo se cesto razdvajali , uvek neko brzi i spretniji i nervozniji ispliva napred a u Sapcu nas je jos i uhvatio mrak ( a ja narocito nevolim nocu da vozim) i eto ti savrsenog recepta za cepanje kolone.

 

Druze , svako dobro i hvala i jako mi je drago da smo se na 5 sekundi uzivo videli jos draze sto se u zdravlju i veselju puni utisaka vratili kuci.

 

Btw , ja sam Vas opet stigao pre Iriskog venca , jel tako, sa mojim crvenim Bastardom :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Jeste brate , zaostala nam ekipa pa smo se eto i malo cekali.

Koji si ti bio od te trojice , ja sam markirao onog copera zbog zvuka auspuha.

 

Ja sam onaj na crnom 600 RR-u1zdravo.gif

 

Iako nije bilo nikakve potrebe (na svu srecu svih nas) Vi ste jedini koji ste stali da pitate "da li je sve u redu , jel treba neka pomoc".

Vozili smo u petak 720km po vremenu i nevremenu sa svim pauzama preko 14 sati , u nedelju smo zbog zajebancije krenuli u 13h iz Trebinja i svima se zurilo a kisa je padala (ja sam trebao u ponedeljak da ustanem u 4:00 za put u Budimpestu) pa smo se cesto razdvajali , uvek neko brzi i spretniji i nervozniji ispliva napred a u Sapcu nas je jos i uhvatio mrak ( a ja narocito nevolim nocu da vozim) i eto ti savrsenog recepta za cepanje kolone.

 

Druze , svako dobro i hvala i jako mi je drago da smo se na 5 sekundi uzivo videli jos draze sto se u zdravlju i veselju puni utisaka vratili kuci.

 

Btw , ja sam Vas opet stigao pre Iriskog venca , jel tako, sa mojim crvenim Bastardom :moto3:

 

Nema na cemu druze0takoje.gifljudski i bratski je stati i pitati jel treba pomoc!Kad smo stali kod vas,ako se nevaram pricao sam nekim clanom NS Ridersa posto sam ga sinoc prepoznao u B.Topoli)a mozda i gresim!skontao sam kad si nas obisao na vencu1moto3.gif!Dosli bi mi ranije kuci,nego smo isli lagano zbog drugara koji je bio na Shadowki!

Da ste zivi i zdravi pa se cujemo i vidimo na nekom skupu da popijemo koje ladno uz rock'n'roll!Pozdrav od Zmajevcana!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 790 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Jok, mi smo slobodni strelci , nismo clanovi ni jednog kluba.

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja