Jump to content

Moto Zajednica

u koju boju farbati?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

sad je bi trebalo da se uradi farba, u koju boju ofarbati plastike, najbolje, znaci ram ostaje crven, tockovi ce biti neka metalik siva, ili srebrna. e samo kako plastike u koju kombinaciju?

 

evo ova treba da se farba.

 

2005834090537167443_th.jpg

 

a ovu sam negde na netu video, nije losa, al malo mi je starinska boja, neznam koja je najbolje kombinacija, i kasnije neke dobre nalepnice da puknem....

 

2005877015439656217_th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

pa u crvenu ili plavu....nadji neku kombinaciju nekog motora kome lepo stoji crven ram ili skontaj neku fabricku boju....sta ja znam...googlaj malo slike i naicices na nesto zanimljivo... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6297 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ja sam ljubitelj farbanja motora u fabricke boje sa fabrickim nalepnicama. Pregledaj u kojim se sve kombinacijama farbao taj motor, pa iskoristi onu koja ti se najvise svidja. To je uvek siguran dobitak, sve ostalo je da li ces da ubodes ili neces :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam ljubitelj farbanja motora u fabricke boje sa fabrickim nalepnicama. Pregledaj u kojim se sve kombinacijama farbao taj motor, pa iskoristi onu koja ti se najvise svidja. To je uvek siguran dobitak, sve ostalo je da li ces da ubodes ili neces :)

Jako je cudno, motori izgleda najbojle izgledaju u originalnim bojama. Predpostavljam da proizvodjaci imaju timove kojii se bave dizajnom.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

neznam, nekako mi je zeznuto da nabavim take iste nalepnice, a i boja je malo starinska, taj dizajn je malo zastareo, ja bi nesto od cega ce izgledati malo noviji, neke dobre boje za krosa, neznam kako i koje nalepnice... zato i pitam da mi kazete neke dobre kombinacije. znaci ne fabricki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja