Jump to content

Moto Zajednica

Pauk

Članovi
  • Broj tema i poruka

    898
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Pauk

  1. Pauk

    Alati

    Svaka cast svima koji to sve znaju sami da urade,ali znaci da ja ne bih trebao da vozim motor.A kladim se jos 50 posto foruma isto.Pa neki i voze motore,ne popravljaju ih samo i servisiraju
  2. Svaka cast
  3. Jeeeee
  4. 10000 kilometara,10 drzava,deset dana i 10 meseci da se napise putopis
  5. Ja jesam strpljiv po prirodi,ALI....
  6. Ja mu saljem iz Engleske kao obaveznu opreme i peraja!Od Gorotexa naravno,nepromocive
  7. Jos jednom da dodam,SVAKA CAST.I ne slusaj mnogo komentare zavidnih i ljubomornih koji "brinu" o tebi
  8. To Acko care.Ako ti treba neka pomoc u vidu saveta,ako zapnes negde,slobodno pitaj
  9. To MAJSORE samo nastavi!
  10. Procitacu sve ovo naravno ovako iscepano.Ali predlazem urednicima,(lalajko),da na zavrsetku celog putopisa iskopiraju sam putopis bez komentara u neku novu rubriku,kako bi naknadno,bez ometanja,opet mogli da uzivamo u njima..Ima jos putopisa koji zasluzuju takav specijalan tretman,a bice ih naravno i ubuduce
  11. Verovatno je ovo najbolji putopis za mene na forumu,a bilo ih je zaista mnogo. Stil pisanja me odusevljava
  12. Da kupujem takav motor,bez razmisljanja bih ga kupio od tebe i da motor nije u perfektnom stavu,ali isto tako ne bih kupio perfektan motor od nekog drkadzije ili od nekoga sa kim ne mogu da razmenim ni jednu recenicu.Nije sve u parama,i stisak ruke sa pravim covekom na zavrsetku posla nesto znaci
  13. Verujem sve sto Buca kaze.Da sam u mogucnosti,kao sto nisam,bilo bi mi zadovoljstvo da putujem sa tobom
  14. Pa Garmin bi propao kao firma u tom slucaju sigurno :nanana:Vise je musterija odbio nego sto je provukao svojim super marketisko-napadnim stavom, Ovo je samo moje misljenje,kome se ne svidja nema problem samnom,ima sam sa sobom!
  15. Ja predlazem da lalajko prevede putopis na srpski i postavi na forum.Ide zima,sat,dva svakog dana uz toplu kaficu... I mislim da autor ne bi imao nista protiv,i ovako je i previse uradio i hvala mu na tome
  16. Lep auto,srecno sa prodajom,super cena,brzo ce se naci kupac ubedjen sam. A za klimu,eto ja ne bih uzeo auto bez klime,ne treba mi za 45 stepeni,hocu bre da mi ladi jaja i na 30 stepeni samo zato sto mi se moze,a pre 5 godina mi se nije moglo
  17. Pauk

    Projekt Z2Z

  18. U ala izvuce temu iz naftalina ,ali dobro,mozda nekome i koristi
  19. Sve ove nuzice koje kupujem,skupljam pakujem uredno i ne pada mi na pamet da se setkam sa njima ovde.Oni ce dobiti svoju ulogu jednog dana kada se vratim kuci!
  20. @Markone,po cemu je surge bolji od Wave-a u praksi?I koja je razlika u velicini,ni jedan od pomenuta dva nisam video uzivo? P.S.Na moju nesrecu,zemlja u kojoj trenutno zivim,Engleska,ima najrigoroznije zakone po pitanju nosenja nozeva.Naime,svi nozevi,perorezi,bilo koje velicine...,bilo koje namene su zabranjeni,
  21. Pauk

    Honda XL 600 R

    Hvala na odgovoru,znam sve sta si ti radio i znam veliku istoriju tog motora i pre tebe,vozio sam bas taj motor i ODLICAN sam drug sa AcomPn.A znam da je i Aca prijatelj sa tobom,a ja prijatelja mog prijatelja takodje smatram prijateljem. Stoga se izvinjavam na malo ostrijem postu koji je napisan u afektu
  22. Pauk

    Honda XL 600 R

    P vidis,bas taj motor koji ti ili tvoj prijatelj prodajete sam vozio i poznajem ga odlicno,iz tog razloga sam i pitao kao potencijalni kupac,ALI si me ti oterao kao kupca svojim stavom i nacinom razmisljanja da bi ja trebalo iz Engleske da pozovem da bi saznao koje kupac,dok ti offujes sve svoje oglase i po 100 puta spustas .na "zadnju" cenu. I mene zabole da li mozes da veceras ili ne.
  23. Pauk

    Honda XL 600 R

    Vise me ne zanima cija je!
  24. Nikada!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja