Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. Postovane kolege, cale prodaje svoju Floridu, godiste proizvodnje 2007, prvi je vlasnik, zuta boja, 1300ccm, atestiran gas, registrovan do jula 2014. Auto je presao 105.000 km. Nemamo trenutno slike, uradicemo, do tad telefon: Misa: 064 146 95 39, (pozvati se na Marka - mene zbog dogovora oko cene za bjb clanove). I eventualno moj: 063 7716 465 Cena po dogovoru, oko 1300 eur.
  2. Endurac

    Garage sale

    Hehe. Odose blicevi juce u studio da rade posao, tako da sam ih povukao iz prodaje, ja reko ti odustao. Nacicemo ti neki na Kalenicu da radi il na berzi, pa cemo montiramo.
  3. Endurac

    Garage sale

    Pala cena. Obe Michelinke za 50 jura...da ne stoje. Mislim da je vise nego povoljno.
  4. Specs : http://www.rigpix.com/cbfreeband/premier_cb1000.htm 45 eur. 4w, FM modulacija, kao nova. Digitalna. 40 kanala. 063 7716 465
  5. Zahebo sam se , nije za moj eos. Moze licna proba, za neki canon odgovara. Nevezano sto ne potvrdjuje fokus na mom modelu, radi merenje svetla, i perfektno dihtuje. Pixco. NOV, kutija. Placen 1500 dindzi. 063 7716 465 Lokacija BGD, Slavija http://ecx.images-am...8L._SL1500_.jpg
  6. Hvala drugari za info ))) Racunam da sam ga sutra kupio .
  7. Imam kenwood 3024, ako neko od koljega ima polovan,nov dzek nek javne. 063 7716 465
  8. Nastavljaju se u izvesnom smislu na zakon koji je skoro izglasao engleski parlament, prema kojim odredbama se svaka net fotografija bez potpisa i file info-a smatra kao opste dobro i koristi bez ikakve obaveze prema bilo kome. Odredba koja se pominje je i do sada u nesto blazem obliku stajala u zakonu o autorskim i sridnim pravima ali se tumacila vrlo restriktivno, sada vidim, nema mere
  9. Endurac

    Garage sale

    Ode dragim koljegama verbatim torbica (reserve za sjutra) , i vhs player, blic (x4) rezervisan za Luckija do sjutra.
  10. Endurac

    Garage sale

    evo Muljaz kad insistiras
  11. Endurac

    Garage sale

    Mogu li slike odsnirane jakne, na modelu ..moze na meni duso
  12. Endurac

    Garage sale

    hahah nemoj ljubim te ne znam di mi je dupe di mi je glava od seljenja ))))))
  13. Endurac

    Garage sale

    Hahah nikad matori, kao ni ja,,to je jedna slatka bolest :)Zato i prodajem deo stvari jerbo nemam hangar.... Uslikam ga sutra i postavljam slidzu. Lucky opusteno, nema off, nassi smo
  14. Endurac

    Garage sale

    Da ne komplikujes, postavi aparat na stativ, okini aparat tj namesti da sam okine , sin nek ti odmah okine oba blica rucno i stavi trajanje ekspozijije 1 - 2 sekunda na aparatu, podexponiraj i malo se sigraj. Ne trebaju ti kockice da bacas pare.
  15. Endurac

    Garage sale

    Treba probati sa kockicom sa foto celijom, trebalo bi da moze, a ima kockica i sa pc kablom koji takodje rade. Ja sam ih za to i koristio ali moras onda voditi racuna o tome ce jedna blenda na 4 blica koji pucaju razlicitom snagom tesko pomiriti toliko razlicite bljeskove:) Mislim da ce dva odjednom biti sasvim dovoljni, od kojih jedan od plafon, jedan sa strane. To sto ti hoces sa 4 blica sa podesavanjem snage i trigerima ili foto celijom u samom blicu kosta oko 800 eura ,, da se valjano uradi. 4 stativa, 1 triger i 4 receivera osim ako nemas nikon blic, ili aparat novije generacije koji ima radio signal i isti takvi blicevi koji nisu ispod 250 jura po komadu. Opticki blic pritom koliko se secam kanona okida samo jedanput odna mora da ga iskljucis i ukljucis a to je velika zajebancija. Zato ovi moji mali glupi blicevi rade dobro i uvek okidaju ali imaju fiksiranu duzinu trajanja bljeska tj snagu.
  16. Endurac

    Garage sale

    Fotke rokerice:) Jasa mnogo depse izgleda na muskarcu, jer je muska, ali nemrem sam sebe slikat. Tekst koji želiš link 2
  17. Endurac

    Garage sale

    Mogu da sluze uz kockicu, mogu uz trigger, mogu na pc kabal, mogu na aparatu al U TOM SLUCAJU ne radi tj ne citaju ttl JER GA I NEMAJU. Full manual radi.
  18. Endurac

    Garage sale

    kuma dala kuma uzela, mogli smo odmah da se menjamo haha. Vazi ceka te
  19. Endurac

    Garage sale

    Doslo vreme da rascistim gajbu viska stvari, pravim studio u ovom delu stana, mozda neko nadje neku sitnicu za sebe. Stavljam slike u najkrace vreme, kako postavljam stvari. 063 7716 465. BGD. 1. 6 komada celih neispravnih baterija za motorolu gp 300 (mogu da se prepakuju) - 500 dinara. 2. Kozna jakna rokerica ali fancy varijanta, braon, hocu da se pojedem sto su kratki rukavi ali avaj,,,struk oko 100 cm rukavi 60, za osobu visine 178cm, ne krupnu. Bas bas dobra debela koza. izasla me 5.021 dinar pre desetak dana, dajem za -4500. din. 3. Zelena jakna za lovce ribolovce, dugacka, postavljena, pvc, dodatne ramfle u rukavima, za osobu preko 180 cm, moze jaceg gabarita, bila 2000 moze za - 1000 din. 4. Poklopac rezervoara za cbr 600f, cbr 1000f, original, bez bravice, montirao sam novi, motor sam kupio sa ovakvim, ovaj se srafcigecicem normalno otvara i zatvara, i tako sam ga koristio 2 godine, normalno dihtuje...--500 dinara. (cena ispravnog polovnog je 40 jura cca) PRODAT LIMENOM:) 5. 2 michelin alpin gume nove ili kao nove jbg, 185 65 14 dot 2007 zajedno su---80 eur. (cena jedne nove u trgovinama je od 9-12000 din) 6. 4 blica starija, Hanimex, Luxon, Brown, Brown svi rade perfektno, okidaju se trigerom bez problema, cena za sva 4 - 1000 din. REZERVISNO ZA LUCKY VLADANA DO UTORKA. 7. 1 komad Lucas ventilator, ispravan na 12v, koliko vidim z Yuga, u koji K duva, nemam pojma, moguce da je za kabinu, pes surdulica mg20. Kao nov, 5 peraja. Cena 500 dinara. 8. Jet kaciga VR1 u super kozmetickom stanju, vizir perfektan, kacket iznad vizira za sunce, bez unutrasnjeg textila koga sam dodao u moju shoei radi udobnosti. Dakle stiropor unutra normalno, ko voli moze da zalepi unutra kapu il sta god. Cena 600 din. slika (ista samo crna) : Tekst koji želiš 9. Verbatim futrolica za foto kartice, cf,sd itd. Mala 5x5 cm.. cena 200 din. 10 Crna duza kozna jakna od prevrnute koze za osobu 180 etak cm, odlicna, 2000 din. 11. Elektroshocker rucni, na 9 v bateriju, radi, odnosno baca varnicu, na srecu nisam probao ni na kome - cena 15 eur. 12. Vr171 Philips VHS kasetni player, nov, 500 din. 13. 3 nastavka za m42 objektive za macro, 15 eur. 14. Sony crveno sivi strap, za preko ramena, za fotoaparat. Nekoriscen. -200 din. nastavljam dalje...
  20. Kolege treba mi transport motora (1000cbr f) do bokilica u pazovu na redovan servis, da li neko radi profi prevoz kombijem i koliko kosta. sibnite mi na PP ili na 063 7716 465. Endurac.

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. BaneVuk58

      BaneVuk58

      Kombi,rampa sa samonavlačenjem,parking stenderi. U Sremčici sam . U zavisnosti gde si ti zavisi i cena + da li ima čekanja??? . Od mene do Nove/Stare Pazove je 120 km tamo i nazad

    3. BaneVuk58

      BaneVuk58

      Kombi,rampa sa samonavlačenjem,parking stenderi. U Sremčici sam . U zavisnosti gde si ti zavisi i cena + da li ima čekanja??? . Od mene do Nove/Stare Pazove je 120 km tamo i nazad

    4. Endurac

      Endurac

      Hvala puno svima, i tebi Bane, nasao sam coveka odmah mi se javio na PP. :)

  21. fala matori, imam 70 -200 L f 2.8 i 100 macro i 50 1.4, i trista cuda, nego mi je ova 35ca ruska bila zanimljiva pa sam je uzeo. Mada ako je neka bas bas bas povoljna cena za Meyer, moze da ga isprobam, a moz` bude i za kolekciju. Javi posto na PP.
  22. Hvala na trudu u svakom slucaju
  23. Ak neko ima na prodaju nek javne, uzeo sam Mir 1v sad krece igranka. (Znam da ima na berzi). 063 7716 465
  24. Hvala svima, nasao )))
  25. da da nasao, hvala za info, nisam trazio na netu dok neko od kolega ne ponudi nesto
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja