Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. Ako neko od kolega ima dzitru, mozemo da se izdzoramo po principu trange frange za dainese jashu, alpinestars touring cizmaje 44, blic glava elinchrom, shoei 1000ka sa + iridijum vizirom, MTB i slicno (epi les paul, squier, ibanez gax 30 i sl.). Eventualno moze da dodje u obzir fender bas gitara u zamenu za dean edge 1 + moja doplata. Posle mora, moze i neka lova da padne. Da razveselimo malo forum.....ako ima muzicara amatera , mozemo da pravimo buku zajedno
  2. LOUIS fun company. Nova, nekoriscena, (kako sam obavesten od strane prodavca-nase koleginice sa foruma, pre kupovine, deluje zaista nekorisceno), otpakovana, 150 cm u duzini. Greskom mi poslata kao cirada za motorcikl, pa nakon merenja, evo odmah prosledjujem dalje, ako nekom treba. Plastificirana, gumirana, jebemliga, sa lastisem na dnu. Dubina, tj visina 100cm. Znaci dimenzije 1.5m x 1m. Siva, sa crnom trakom. Nepromociva. Odlican komad. 1300 dindzi. To je manje nego sto sam je platio jucce sa postarinom 063 7716 465
  3. Endurac

    Cirada

    imas PP
  4. Dogovoreto, poslacu vam porukicu..nem pojma sta se desava sa PM.. marcello.photo@yahoo.com
  5. Matori ceka te 1 kom., kad god;) Imam 6 komata, sebi ostavljam 3, tako da ostaju jos dva. Ja sam bas zadovoljan kako rade, a plasim se da neko od zena u kuci ne utripuje da je dezodorans...
  6. 500 kinti, 300 ML, rok upotrebe do 2017. W5 Kettenreiniger.
  7. Endurac

    Kawasaki KLX 650c

    doooooobra leva
  8. Jel imao neko problema sa elektronikom na kormanu, volanu, heblovima od ove kissurine,,,ja ne za sad ali ocekujem da negde probije...kud ne uzeh ciradu

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. Mikulanac

      Mikulanac

      Veruj mi da je bolje da ga kupa kisa nego da se potpari pod ceradom!

    3. Endurac

      Endurac

      Najbolje ona stara vojna koja "dise"cini mi se

    4. Almighty

      Almighty

      Jednom godisnje otvoris komande, operes sa WD40, stavis tovatnu mast i bole te briga :)

  9. Resio sa alasima , hvala;) Lock.
  10. Opak aparatic bio u svoje vreme, kome ne trreba velika mpixelaza, kida !
  11. Jao, kakva lutka od motora !!!
  12. ode:)
  13. Sad sam prosledio ortaku sa posla, radi u banci do mene, javice ti se verovatno danas. Juri alfu da uzme sa tom masinom.
  14. Extra povoljno i hitno, vrhunska studijska blic glava sa odlicnim kondenzatorima, nije generatorska, 220 v, pilot svetlo, kabal, pc konektor, solja u super stanju. Made in switzerland, by Elinka, 200 w /s konstantno. U rangu Bowensa. Kolegama popus` u odnosu na cenu iz oglasa. https://www.kupujemprodajem.com/Profesionalna-blic-glava-Elinchrom-22-13944407-oglas.htm?filter_id=
  15. Samo da je kratka cizma i da ima papire, rezervoar, crevo, da je spreman za upotrebu odmah i da radi, jer ga odma teram na camac u CG. Moze i kompenz za bicikl, dainese koznjak, alpinestars cizme 44, kacgiu , motocross pantalone i sl. od viska opreme sto imam. Moze i uz moju doplatu. 2.5-5 ks. Moce cvaja moze cetvorotaktni. Moze manji pomocni motor za jahte za manje gumenjake.
  16. Pre sat vremena bio u servisu kod Markonija na 25 maju, podmazan, nema lufta, lanac drugi, podmazan, menjac nastelovan. Kocnice nastelovane. Macije oci na oba tocka, rucke napred, bljeskalica nazad. Gume super! Sedi vozi! Zeni sam ga uzeo al joj je malko glomazan. Uzet od lika koji ga je kupio cerci ali ga nije vozila nego je god. dana skupljao prasinu u podrumu. Vrlo vrlo korektan. DELTIN aktuelni model ! Radi se i dalje. 60 jura za forumase. Delta italia, Delta u Srbiji ga je sklapala. Model Bombardier, Shimano menjaci. Na prvoj fotki se dobro vidi menjac 063 7716 465 Marko
  17. Brat Janko je na makini, bili smo glavni u straje baje./..
  18. Automatik, ukrali mi ovlascenje, saobracajnu i table, trajno reg, danas sam sreo macka sa foruma, nadam se da ce me spojiti sa pretrhodnim vlasnikom, tu je nedje komsija na Vracaru. Uzeo bih vespu staru, liberty ili Honda Pantheon 125 pa mogu i da doplatim ako je neko za.... Imam 100 kg, teska rabota... Novo paljenje, rol bar nazad , igla na karbu tj plovak izgleda nije original, malko pusti s vremena na vreme. Bugi sa dorcola ga je rastavio i pregledao. Posle 4 meseca zime upalio na prvi ! Svetla rade, sediste sam presvukao u tomos presvlaku. Mrezica na farovima. Pleh sa svetla je malo labav pa sam ga zamandalio sa sivom trakom. Koce obe kocnice . Deo istorije.... 84` 150 jura vozi kako jeste, ili da se kupac dogovara sa vlasnikom. Ako reg na sebe 200e. 063 7716 465 Marko
  19. Hteo bih da dobrom prijatelju ucinim uslugu ili ga obradujem, dosta mu je lose desno prednje krilo, ovaj model, passat diesel, http://images02.olx-...5/4350735_1.jpg po mogucstvu green metallic, a posto je pasionirani ljubitelj mini morrisa, hteo bi da nabavi ceo prednji vezni sa farovima i i branikom, kompletan da okaci na zid u sobu Necu se ljutiti ako neko dobaci neki info ili naleti na slicno, ja cu pojuriti i po otpadima. 063 7716 465 Hvala:)
  20. ode na poklon ortaku, hvala na interesovanju. Lock;)
  21. Kozna crno crveno bela R, 80 eur, svi protektori. Dainese casual, 1 obucena 100 eur. Mesta za protektore. Postavljena. Bomber fazon. Jakne su moje, obe imam dve godine, pravim mali refresh u odeci. Stavljam slidze do sutra... Velicina za 175-180. mislim da su obe 56 ali proveravam veceras
  22. Fala Bogu, i treba da prodash. Nisu svi rokfeleri i sve ima svoju cenu.
  23. Casio edifice F 558 D http://www.skywatche...-1av-ef558d.htm Od kolege uzeo nov prekljuce, medjutim malo je velik za moju ruku a i vise volim g shock. Sat je u svojoj originalnoj kutiji, sa svim papirima, jastucetom. Skinuo sam mu 2 clanka, za moju ruku mera, kod ovlascenog sajdzije za Casio u Cumicevom sokacetu, clanci spakovani u kutiju. Stavljen na ruku 1-put. Zastitni hologram sa unutrasnje strane. Moze za 110 eura. To je vrlo solidna usteda u odnosu na nov u radnji (zapravo usteda od 70 etak eur-a). Eventualno zamena za veci g shock, uz doplatu kupca, s tim sto mora biti veci u odnosu na npr. Mudmana-a.
  24. Ne nego na vezi RA za pomoc pa ne stizem....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja