Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Sve je jasno ko dan. Pucceti je nevin. Onaj "menadžer", novopečeni vehabija i obožavalac velikog vođe je otrovao Topraka. Zapratio sam ga na Twitteru dok je bio junior, mislio sam da sam našao novog Eliasa... dok jednog dana nisu krenuli twittovi u stilu Kumrovečke škole... odjebah ga i od tad mu želim zdravlje i neuspeh. Nema veze s Islamom u mom slučaju. Ima onaj naš, pravoslavac, što vozi auta a samo mu pertle vire iz vođine bulje, u istoj mi je fioci s Toprakom i Kenanom.
  2. Ako nemaš talenat imaš pasoš.
  3. Misliš govno i izvikano govno? Ista dužina, širina, Most za dlaku brža prosečna brzina, zmijuljanje levo desno, ... Teško ih je razlikovati.
  4. Vama dvojici je onda Assen vrhunsko govno od staze.
  5. Ne zajebaji, odlična staza. Nije lako za preticanje ali nije baš ni da nema gde da se pretekne.
  6. Ne bi me iznenadilo.
  7. @drs minimum dve najave trke do kraja sezone inače si nikakav drug i komunista!
  8. Menadžeri su tolko važni da je dovoljno da pomisle a vozač odma' izvršava. Ne treba im shore to ship i slična sranj*.
  9. To sam prvo pomislio dok sam gledao trku.
  10. Da li je neko sumnjao da Bimder ima nojeva 00?
  11. Pa kockali su se ulaskom po kišne gume 3 kruga pred kraj. Neki su se provukli neki nisu.
  12. Nisi razumeo kontekst. Vratio se u formu da se na nepogodnim stazama bori za pobedu. U datim uslovima pobedili su Martin i Binder. Zasluženo, kao što je i MM pao zasluženo - hteo je pobedu po svaku cenu. Sve na svom mestu.
  13. Obe trke bi dobio da nije bilo ispada.
  14. Huuum pizdarija od trke. Na kraju ispade da su dobro uradili što su menjali gume. Neki
  15. Polu potpuno!
  16. Ne da se Bagnaia!!
  17. Hahahaha kako mu je dao mošu!!
  18. :))) ČIm čujem/pročitam "veruj mi" ide na ignore. Ovaj je 10g radio kao manager pa moram da napravim izuzetak... da ne propustim nešto iz prve ruke, ličnog iskustva, inner circles - tako reći.
  19. Ajde majke ti... A ja? Trebalo bi da su me odjebali pre 12g.
  20. Ni u ludilu!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja