Nije bilo pitanje 30, već su tad amateri vozili tu negde. Videlo se da trkači mogu ka 25. Što sam napisao i dodao da kad bi neko s TV-a sišao do NAVAK-a bilo bi i 20.
Drvlje i kamenje.
Znao sam po svojoj vožnji (brža turistička u poređenju s Hungaroringom) koliko mora od toga da bude brži profesionalac.
Mislim da je situacija (bila) doslovno kako je i opisana.
Dobijao je povremenu pomoć od bivših sponzora, timova etc. Na nivou da se plate računi i kupi hrana.
@GixxerK6
A šta je sa velikom Yamahom koja je ladno probala da sakrije da je njihov vozač nelegalno došao do pobede? I još većim Paul Deningom koji sigurno ne bi prijavio da je primetio da je Rea u poslednjem krugu izleteo na zeleno
Juče sam našao kanal sky F1 i otvorenog uma (nakon diskusije ovde) pogledao tzv. trku u Holandiji.
Da se upišaš od smeha šta se prodaje kao trkanje i takmičenje. A još luđe je da neko kupuje!! A tek kako komentatori pokušavaju da naprave dramu ni od čega... pa kao neke kontraverze sa izlizanim unapred spremljenim žvakama preko radija....
Gospode Bože!!