Ma druga kasta totalno. Sofuoglu i Razgatioglu (i Erdogan) su trailer trash.
Treba da odeš u Istanbul za vreme Ramazana. Pola ekipe šljema pivo u sred dana, jebe im se za zatucane.
Nije bilo pitanje 30, već su tad amateri vozili tu negde. Videlo se da trkači mogu ka 25. Što sam napisao i dodao da kad bi neko s TV-a sišao do NAVAK-a bilo bi i 20.
Drvlje i kamenje.
Znao sam po svojoj vožnji (brža turistička u poređenju s Hungaroringom) koliko mora od toga da bude brži profesionalac.