Da si pratio trke umesto masturbacije na Rossi-a, primetio bi da Rossi i Marquez nisu bili u istom timu. Ako mi ne veruješ, pogledaj par trka iz te sezone i videćeš da te ne ložim. Rossi na plavoj Yamahi, Marquez na šarenoj Hondi.
Pogledajte gde je Foggia kad DB počinje preticanje!!
I to gledamo s kamere s vrha oklopa, Binderova glava je još pola metra iza.
Apsolutno racing incident.
Nije ispao baš 100% kreten.
Išao je na ovog ispred sebe. Kad je započeo preticanje Foggia je bio daleko van putanje. Maler je hteo da je Foggia probao da se ubaci na treću poziciju u momentu kad je DeBil video prostor ispred vozača ispred sebe (uh!!).
Racing incident da se ja pitam.
Bože grdni li su ovi Ducati-i!!
Nekakav tumor iskočio iza prednjeg točka, onaj rep ko deca da su konstruisala... začkiljim kad god ih prikazuju u slow motion-u.