Ja sam mislio da staviš satnicu direkt u temu i link na text na sajtu ali da text na sajtu bude podeljen u sažetak (u formatu nekadašnjih uvoda) i kasniju razradu. Umesto kao što je sad - prvi deo je uvod (bez svih esencijalnih informacija) pa ide nastavak sa razradom.
Kliknem na link, pročitam najavu (boldovanu) i idem dalje. Ako sam raspoložen i imam vremena pročitam detaljniji text.