Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Živo me zanima šta je Marquez planirao sa onim preticanjem zamišljenog suparnika koje se završilo u Binder-u!!?? Najeba Morbidelli ni kriv ni dužan.
  2. Acosta ima dve pune trke prednosti!!
  3. Yamaha, Suzuki, Ducati, Aprillia.. 100% KTM... Verovatno Honda..
  4. Voleo bih da vidim nekog kao JL ili QUA na Aprilli-i. Ili KTM dvojac, možda i Morbidelli-a.
  5. Sve u okviru dozvoljenog. Dal je lepo i krasno, druga tema. Meni je zanimljivije kolko malo treba da se Viñales rasšarči. Izgubio je 2 od 4 kruga histerišući i praveći scene kao da Marquez-u puca *urac za njegove gestikulacije... Evo Zarco sa podijuma priča kako su on i još neki čekali da nekog zaulare i da je on savatao Miller-a što ga je dovelo do prvog reda... Najnormalnija stvar na svetu.
  6. Inače bih uveo minimum od 6 krugova u Q1 i Q2 za moto3 i ređao ih na startu po prosečnom vremenu.
  7. Ne mogu da verujem da ne mogu da reše ovo vozikanje po stazi u sred zvaničnog treninga. Za sečenje putanje Guevari i slanje istog u bolnicu Rossi-u bih zalepio 3 trke i oduzimanje svih bodova. Onom idiotu A. Fernandez-u slanje kući do sledeće trke i skidanje svih najbržih krugova u kvalifikacijama do kraja sezone. Očigledno toliko treba da im se zavrnu jaja da i mrtvim precima krenu suze na oči.
  8. Biraš po broju pobeda, očigledno.
  9. Silvan Guintoli BT prezenter u paddock-u!!
  10. Baldasari u FP1 trenutno!!!
  11. Rossi popio nešto iz Monster boce i op XIV
  12. Rossi gubi POLA sekunde samo u trećem sektoru u svom najboljem krugu!!
  13. Binder upravo izjednačio Zarcov speed record iz Quatar-a. Izlazak iz zadnje krivine više nego agregat reklo bi se. Marquez-u rame preuzelo primat nad povredom od prošle godine. Na sve tri extremne promene pravca gubi po 0.2 sec Rossi uspeo i Lecuonu da progura ispred, iskustvo nadvladalo Jedino što može da mu pomrsi konce u jurenju poslednjeg mesta na trci je da je dobio prednji whole shot device.
  14. Sreća za Rossi-a da se Tito vratio u SBK inače bi bio 22.
  15. Nije Kawa jedini faktor. Rea je odrastao u trkačkom timu njegovog ćaleta (IOM TT) dadilje i vaspitači bili mehaničari, počeo da se trka pre nego što je progovorio... zna više o motorima nego mnogi mehaničari i tehničari koji rade u WSBK timovima. Biće neprejebiv šef tima jednog dana!!
  16. Ride by wire? Bilo bi mnogo!
  17. Srbi izinfluensirali Rabata! :))
  18. Not je kanta... kanturina!! :))
  19. Misliš od kad je Rossi kanta?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja