Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. @BaneVuk58 prave gvozdene mašinerije
  2. Danas sam prošao pored mesta udesa ,oko 13h išao na aerodrom. Motor mislim da je Transalp,dosta oštećen..prednji kraj.. Nadam se da će se kolege brzo i uspešno oporaviti bez posledica.
  3. 1. Quartararo 2. A. Espargaro 3. F. Bagnaia
  4. Zarco Miller Mir
  5. Kakve su to mađije?? Nisam pazio na času..negde mi to promaklo..pa ako može kratko objašnjenje od cenjenih kolega
  6. 1.Bagnaia 2.Martin 3.Bastianini
  7. Kolega lepa makina Gde si uzeo tu navlaku na sedištu? Hvala. Lep pozdrav - srećna i brza prodaja!
  8. Uvek volim da vidim motor u fabričkom stanju,lepo očuvan-to je to
  9. Gde si pazario Diverziju?
  10. @el classico nema crvene S.Tenere ?
  11. Ode diverzija A, novajlija u ergeli stiže
  12. Na PA je oglašena sa tom cenom,lako ćeš je naći..
  13. Nije.. 3800
  14. Aktuelno!
  15. Moto sedišta - Beograd: Auto Market MOTO-SEDISTA.BUSINESS.SITE Beograd: Auto Market Znam da su im ok cene,i rade sa dobrim materijalima,a u mom su komšiluku (Ovčanski put,okolina Borče),mislim da nije ni tebi daleko.
  16. Radujem se ovom tvom motoru kao da je moj lično
  17. 2550 E Nisam stigao da promenim,jer ja sam u ime vlasnika postavio oglas..
  18. @MaRRe gde si uzeo taj dihtung dekle za Vfr?
  19. 1.Martin 2.M.Marquez 3.Miller
  20. Dobrodošao! Baci koju sliku motorina.
  21. Baš tako...
  22. I ja sam imao sličan problem.. auspuh na samoj luli ispod šelne izgoreo ,otvor tanak kao igla ,a zvuk piskav u ritmu rada motora.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja