Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. 89201-MR8-000 Spanner, Pin, Honda
  2. upload pictures online
  3. Zapisao! A,verovatno i lepo miriše za razliku od kojekakvih sredstava iz apoteka..
  4. @BaneVuk58 Jedne godine sam tu bio na moto-skupu.Proveli se bogovski,ali nas komarci unakazili.
  5. Što se tiče potrošnje baterije telefona .. Juče,za nekih 3 sata vožnje ,navigacija plus muzika non stop sa 100% baterije na 75 %,telefon je Xiaomi 13t,5000 mAh,kupljen krajem januara. Ja zadovoljan.
  6. @Rkekoke prošlo bez problema.Poručujem godinama sa Alija,samo jednom mi je paket otišao na carinu i to zbog kutije ..Maglenke i nosači bile spakovane u veću kutiju, vrednost oko 40E,naplatili i još nekih 15tak.Uzimao sam i telefone ,soundbarove,sluške svašta sve bez problema stizalo bez dodatnih troškova.
  7. Stiglo juče sa Alija,danas montirao,vezao struju ,sutra test vožnja.
  8. Kalendar moto skupova za 2024. godinu - BJBikers.com BJBIKERS.COM Za ljubitelje moto skupova to znači mnogo druženja, a da biste bili u toku pred vama je kalendar moto skupova za 2024. godinu.
  9. @DraganNS 3cm x 3cm rupe u kvadratu
  10. Nije još stigla as Alija pa ne znam.Postaviću sliku zadnje strane nosača samog ekrana pa pogledaj.
  11. Verovatno će trošiti bateriju ali sigurno manje nego dok koristim sam telefon kao navigaciju sa uključenim ekranom non stop..Imam i tank torbu,powerbank,punjač pa ću nešto od toga koristiti na dužim turama gde bude potreban GPS duži period.
  12. Auuuu Boki koja pornjava od motora Koja je pesma u klipu?
  13. Ja poručio ovo sa linka pre par dana i čekam da stigne.. https://www.aliexpress.com/item/1005006520053350.html?spm=a2g0o.best.moretolove.1.33412c25n3KpQM
  14. Ja trošim EBC polusinter i napred i pozadi,nekad ,nekad se prednja čuje ali samo kada motor staje.Za moj stil vožnje polusinter su mi ok.
  15. Ako nekom treba centralni štender,dajem na poklon.Skinuo sam ga sa svog VFR-a (RC36) jer sam nekako uspeo da polomim polugu kojom se podiže motor na centralni (slike večeras).Mislim da može da se zavari..Ja sam montirao drugi.
  16. 2500 po točku zamena guma i balansiranje ,2000 pločice ,1000 zamena ulja u kočnicama
  17. Zamenjene gume,balansiranje ,zamena pločica i kočionog ulja (izmeren procenat vlage),servis čeljusti,sve veoma pedantno odrađeno, majstor Aca za svaku preporuku
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja