Jump to content

Moto Zajednica

Jovan Ristic

BJB Novinari
  • Broj tema i poruka

    5336
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Jovan Ristic

  1. Zanimljivo dešavanje kod nas. 28 i 29 septembra održaće se GS kamp koji za cilj ima druženje, ali je ujedno i turnir na kojem se prevazilaze razne prepreke motociklom. Iako u naslovu stoji da je ovo GS kamp, učešće mogu da uzmu i drugi tourenduro/dualsport motocikli drugih proizvođača sa zapreminom od 1000 ccm. GS kamp održava se na na offroad poligonu Nomad u Bubanj Potoku. Više detalja možete pronaći u tekstu, a tamo se nalaze i kontakti organizatora. BMW GS kamp, dođite da trenirate i uživate - BJBikers.com BJBIKERS.COM Za sve vlasnike BMW GS motocikala imamo jednu lepu vest, a to je da će se 28. i 29. septembra održati jedno zanimljivo takmičenje pod nazivom BMW GS kamp.
  2. Čestitam i nadam se da će se duže zadržati od prethodne
  3. Biće uskoro
  4. Moto3 i Moto2 vozači jako malo zarađuju i jako malih broj njih. Naročito u Moto3, osim par njih
  5. Ja sam za to da se potpisuju ugovori na jednu do dve trke. Zamislite kakva bi to papazjanijia bila
  6. Neko je napravio paralelu sa Ducatijem za vreme Stonera, što lično mislim da je tačno. Tu je Markez koji i na Tomosu može da bude konkurentan, ali Honda nije bila sposobna da napravi motor koji mogu svi da voze. Zato su doveli Lorenca zato što veruju da može da im pomogne da razviju motocikl koji će moći još neko sem Markeza da vozi i zato mislim da će ga držati u timu do kraja ugovora pa makar nikad ne pobedio na Hondi.
  7. Malo mi žao žao što si prodao ovu CBR600RR, baš je bio lep
  8. Koji si ti car, kao da trguješ motorima. Sumnjiv si skroz
  9. Neki od bivših MotoGP i WSBK vozača su još pre trke pričali o tome da bi ova staza trebalo više da odgovara motociklima koji koriste redne agregate i da će imati blagu prednost u odnosu na agregate koji koriste V konfiguraciju. A upravo Yamaha i Suzuki koriste redne agregate
  10. Skupo brate, trenutno si ti zamena za njega
  11. Ja sam za sledeći sastav fabričke Yamahe: Kvartararo - Lorenco A u VR46 Petronas bih ubacio Rosija i Zarka
  12. Ufff lep!
  13. I ja mislim da je hteo da ga dobije u poslednjem krugu, ali isto tako mislim da nije hteo da čeka poslednju krivinu
  14. Zaboravio sam ovo da dodam na spisak Markezovih izgubljenih duela.
  15. Znači danas si naklonjen Rinsu
  16. Kod skupljača sekundarnih sirovina
  17. Došao da nadoknadim čas, pa samo da se javim da mi date opravdani.
  18. @Zuba87 mislim da ti nije pametno da kažeš za koga navijaš, može da bude i biće upotrebljeno protiv tebe, kad tad.
  19. Poslednja stranica je prodata za reklamu. Rešili smo da dotičnog gospodina ubacimo u sredinu časopisa i napravimo poster
  20. Nema veze, sam ću sebi dati keca
  21. @Zuba87 nisu u pravu. Dukatijevi delovi se stavljaju na BMW. Nisi dobro pratio na času
  22. Vredi oko milion kad bi ga trenutno cenili. Ali je uloženo mnogo miliona u razvoj samo motocikla pa su samim tim u neku ruku i neprocenjivi
  23. Kad me neko pita zašto volim Milera:
  24. Samo jedno ime: Bruce Anstey! Pobedio na trci, a bori se sa tako opakom bolešću. Svaka ti čast hrabri čoveče!
  25. Nemam! Ako može neko da pozajmi, vratiću
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja