Jump to content

Moto Zajednica

vlajko

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4305
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vlajko

  1. koja smo mi manjina sa dva tocka
  2. Pa kao Lale ne ostati po neki dan na ovim jezerima.. ? to procicemo malo jezera mi siromasno zvuci.. pogotovu u ove hladne dane.. oce li vise da prodje..
  3. Subotica javi se.... daj pokrenite se.. sad i meni treba set.. i necu vas cekati dok rucate i odremate i popijete koji spricer.. Ima li i moze li i posto je? Tridesetak i vise guma je unosno za svakog trgovca, muljaru ili prodavnicu.. U istom danu prodati toliko guma za kes je dovoljan adut za bilo kakve pregovore..
  4. Jeste brate u pravu si.. bolje da imas i vozis Steneru.. nego da ne vozis i imas BMw-a ili afiku u garazi
  5. Jeli Bemvejas.. sto ti tolko volis nase teme?
  6. pa to je nemoguce.. mala nam zemlja i puno tenerasa a od lokacija.. moze more? makar za vikend cim malkice otopli da se i mi odmrznemo vise.. a mimoze videh odavno na pijaci..
  7. dobro ga oklopio.. Cena?
  8. Retko ko jos radi sa plocama.. A da imaju draz.. imaju Pozdrav
  9. samo polako.. nemo da zurite.. au bre kakvi ste.. ko usporen film mada mi i igra.. taman dok istrosim ove valjda cete organizovani cuvenu Balkansku svercguma turu..
  10. Vidjace se po Beogradu Giletovo remek delo.. a ono sto si izgrebao? grom te spoprcio..
  11. Dobrodosla
  12. pa ovi momci bi te ostavili u prasini.. :BMW1: a u Kotlinu nemoz i da oces..
  13. Pa igrom slicaja ima jos jedan lik koji voli bulove.. jedino sto cu ja da nagrabusim ako nesto ne bude valjalo.. Cena je zimska i korektna.. ovih dana zavrsavamo transakcije
  14. Slobodno zakljucavaj.. uzima je moj drugar sigurno..
  15. Imas ih kod matorog na buvljaku..
  16. 6:34.. zavrsio je REM fazu.. pocele su opasne halucinacije.. med javom i med snom..
  17. Sta bre lepo.. posle 4 meseca da rikne Bas sam se bio naostrio.. jerbo je svasta sitnim slovima pisalo.. ali su bili profi i nisu se opirali..mnogo.. u Dimitrijala iznad Trpkovica.. Ista firma kada napravi za svabu.. traje godinama.. a nas ko sljivi, .. app
  18. Mozda preko skajpa? kad moze sex online.. sto ne bi i casovi p.s. Svetac, Nadalina bi TA
  19. Daj uozbilji se.. vidi ti negde preko nekog lepog dominatora ili TA.. casovi tebi otpadaju.. mnogo si daleko
  20. Odlicno Nado.. ja da imam decu.. sigurno bi ih tebi poverio.. jos kad stavis cvikere verujem da mozes biti stroga..ako zatreba Videcu kod prijatelja trebali nekom.. pozdravljam zelju za posedovanjem svog motocikla.. Nadam se da ce i drugari forumasi pomoci koliko je moguce.. i da ces vrlo brzo sa nama u voznje..
  21. Kolke su ti merke Gavro?
  22. Au bre Daki.. kakav ti avatar.. pomislice neko da si strasan
  23. Auu Svetac gde tebi zapinje oko?!? Sumnjiv si nacisto..
  24. pa kliknes attachments obelezis gde ti je fajl..i send.. e sad zavisi u kojoj ti je ekstenziji.. a koja dizajneru treba..? Ona zuta je lepa.. samo bi ja umesto plave crvenu.. Da, zovem malopre za kumulator..jerbo oni nece.. i kazu dodjite gospodine po novi.. Rekoh da ga natenane formiraju.. prosli put je bilo za 2 sata..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja