Jump to content

Moto Zajednica

vlajko

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4305
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vlajko

  1. Znam ja.. al necu da kazem evo ukratko.. Kilometraza malo manja, malo vise auto puta.. Nekoliko planiranih kupanja na plazi i aqua parku.. Zurka drugi dan u Karatasu Svasta nesto jos tu ima.. sigurno ce sve biti detaljno objavljeno.. ipak je to sredina leta.. Kotizacija ce biti 5500 din. a obecana je i policiska pratnja.. jel dosta?
  2. Kako bre vozis bez retrovizora? I ja trazim lep i ocuvan primerak za ortaka.. ali tek za jedno metar dana..
  3. http://www.roof-of-africa.com/ .
  4. vlajko

    BJB enduro fanovi

    Sreca, sreca radost..
  5. Extra je.. samo kad uleti u baru
  6. Bolje ti napravi kamp za endurase.. pa da mu stalo odajemo pocast za zivota
  7. Nadalina bi mogla da snima reklame za zubne paste ladno A ovom sumaru Popsy-ju bas lepo stoji Nensy=fensy
  8. Pa skupite pare afrikanci.. pa je zapalite kolektivno..
  9. Auu Jager.. sad sam se bas zabrinuo i necu vise nikad ici na off Verovatno i Popsy ....My bike manufactured in 1993 and travelled near 100 000 km hereof 70 000 in Russia. It's many trips on gravel and bad asphaltic roads in south and central Russia, Caucasus and Karelia. .. I ovo si kopao do 6 ujutru.. ima li jos?
  10. a moz i neka frezica da padne
  11. Kapiram da ce skoro izumreti tomos kosacica.. pa bili neko mogao da mi preporuci koju.. dvoumim se izmedju..
  12. Mile, da nisi zahrdjao nesto..? ocekivao sam odgovor u stilu.. za mene je kosooka taman..i slicno.. Urose.. idu ljudi i sa biciklom oko sveta.. ma idu i peske..stopom
  13. To jeste.. ja bi TA nazvao afrika u pokusaju.. i to neuspesnom.. nesto kao spontani
  14. Ahaam.. evo jos jedno metar dana.. pa cemo da vidimo dal je to bas tako.. ovaj smajli bi se trebao zvati: afrika koja nece dide ili usrala se kamila
  15. Ma ne da je dobar.. nego je SUPER A na nasem jeziku to znaci: ostavim te u super prasini
  16. Kad moze veliki africki fen da se prkrsti i osim sekte promeni i nick..? :BMW1: sta fali Super Goksiju.. a ti mrdjane? do juce bio Vlada afrika.. a onda Vlada GS.. pa ne mog se snadjem po forumi
  17. Neka.. sad mu je lakse
  18. sta ti je masina..

  19. Ivan je retko na forumu.. Ziko upotrebi tel. Decko ima zlatne ruke i puno posla..
  20. Tek sad sam iz triput zavrsio citanje.. Stvarno podvig za divljenje.. pogotovu tako velika tura, a tako niski motori.. umesto kres barova kamera, a ni k od krampona.. Za trenutak smo bar putovali sa vama.. mogu misliti kako je bilo vama svakog trenutka na tolikom putu.. pa taj Sevastopolj - grad koji ne spava .. nikad ..pa to stvarno treba doziveti..toliko sarenilo kroz koje ste prosli.. I dabogda uzeli dobre pare za taj serijal.. pa da pravite novi
  21. Kud neupalih jutros snimanje na telefonu.. I ti ono nazivas paljenjem Da ne bi onog cuvara u Labosu nista
  22. Ubi te gips a?.. promasio si temu
  23. Odnos snaga..
  24. Nisi pratio na casu heidenau K60:prednja 90/90-21 54T je 48eura,zadnja130/80-17 69T 62eura k60 Scout:90/90-21 m/c 54TL M+S 52eu,140/80-17 m/c 69TL 108eu ovo su neke okvirne cene koje su podlozne korekciji kursa i koje bi se korigovale u odnosu na kolicinu ili vec nesto! naravno ko misli da mu je jeftinije da ide sam po njih neka izvoli! Visis na forumu.. a ovako nesto promakne.. Nekoliko nas ih ima..pise sve u temi..
  25. Muski smo se razneli.. Samo je jelen ocajan dan posle
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja