Upravo stigao sa servisa, ostavio motor.
Riknuo je neki generator (šta god to bilo ), on se čuo, spada pod garanciju čekam da jave koliko se čeka na zamenu.
Prvi utisak je da su profesionalni, odmah su uzeli motor na test vožnju i malo pre me zvali da jave o čemu je reč.
Javljam za dalje, šta se dešava.
Pozdrav!