- jasam bio sa učesnicima u petak veče na gradskom bazenu
- organizatoru svaka čast mislim da ko jednom dodje ovo ne propušta više
-samo da se manifestacija izbaci i na strane saytove , ova priroda golija i kopaonik na ovako malom prostoru ne postoji nigde
- još jednom svaka čast za doček ovo je odlično
brate to je ista patika , ako nadješ razliku ja ti je poklanjam ja sam je nosio u radnju i gledao nisam mogao da vidim ništa neobično e sad lepak nisam mogao da testiram