Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. ima u k.mitrovici drag star 1100 extra stanje ako si zaiteresovan mogu da ti nadjem tel
  2. miinja

    Africa Twin

    daj fotke djole
  3. miinja

    Sjenički sir

    a jel tvrd ili mek , moja komšinica više preferira tvrd
  4. imam shadow na prodaju ali mi ta zamena ne odgovara
  5. miinja

    mp3 zealot s5

    aktuelno
  6. ženka su bile uvek skuplje
  7. miinja

    mp3 zealot s5

    nije na magnet a inace se radi o blueooth zvucniku , mp3 , moze da se slusa muska sa flesa , moze da se poveze sa mobilnim telefonom i da radi kao spiker sa razdaljine od par metara , radio , koristi i memorisku karticu , puni se jednom u 24 h znaci radi bez baterija a puni se USB kablom , - ukratko to je to a cuje se odlicno
  8. miinja

    mp3 zealot s5

    nemoguće da niko nije zainteresovan
  9. miinja

    mp3 zealot s5

    15 eu
  10. miinja

    mp3 zealot s5

    https://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-ZEALOT-S5-2000mAh-Portable-Speaker-Support-TF-Card-AUX-FM-Radio-Flash-Disk-Outdoor/32729493130.html?spm=2114.01010208.3.67.EAKnf3&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb2 porucio jedan i nije bio ispravan - mislio da ga koristim na motoru , medjutim nije to ono sto sam hteo - i zalim se ja kinezima i oni mi posle par video snimaka posalju drugi koji je sad na prodaju
  11. 1500 din
  12. 2000 din
  13. toliko sam dao - jbg - izgledada će utičnica da ostane u mom vlasništvu
  14. ništa mi ne miniraš - jasam platio 20 eu a izgleda da ću morat da je prodam jefttinije
  15. ja je platio 20 eu pa je toliko i prodajem , prodajem je zato što sam ja hteo da izbušim štitnik šoviše hladnjaka i da je tu postavim ali ova nije za to tel 066 555 8 444
  16. šteta ti da ovo daš ovako jeftino
  17. imam isti ovakaw 2006 godište ali moj nema plin - mislim da onaj koji ga kupi biće više nego zadovoljan
  18. koliko para bio
  19. hvala
  20. potrebno mi je par magneta velicine novcanice od 5 din pa sam mislio ako neko ima od neke stare tank torbe dogovorili bi se
  21. za koje pare je prodat
  22. i mi koji smo vozili asfalt
  23. nadam se da se fotograf neće ljutiti
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja