Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. nadam se da se fotograf neće ljutiti
  2. da je honda pa da uparim sa znojnicom ovako yamaha jbg baš mi se ne da
  3. u rašku već pristižu prve grupe baykera - AJMO SAD KAO '99 -SVI KO JEDAN-
  4. ovako -od mitrovice do raske ti treba oko sat najmanje-prelazak oba punkta- -n.pazar -sjenica ocajan put oko sat i po -sjenica -nova varos jos sat -nova varos -kokin brod zlatibor jos sat i racunaj noc, jos sat tako da stizes na zlatibor kad se svane -ZNACI PRESPAVAS U MITROVICU USTANES RANO I VOZIS GDE GOD VOLIS
  5. zamolio bi admina da zakljuca temu , magna je odlican motor jedinu manu koju ima po meni je slabo kocenje - -kakwa je ta koju si ti kupio samo ti znas -ovi ljudi su ti mislili najbolje a ti ih sada vredjas -prijatelju tebi nije ovde mesto -i malo je 4k da stavis 6 k ti nisi bayker ti si seronja
  6. vozim istu ovakvu magnu već tri dana a vlasnik sam honde shadow aero 750 motor je mnogo startniji i brži od shadowa samo -da se ne shvati pogrešno - ima mnogo loše kočenje za ovu brzinu i ovu jačinu opet to je moje mišljenje ne želim da manu tražim već to ja mislim e sad ima i magna sa dva diska napred to nisam vozio ali mislim da druga priča
  7. sve kinezi
  8. ovo je kinez
  9. kupio bi jadan skakavac-sicilijanac za kolekciju hvala
  10. godište 2006 honda shadow 750 aero sa kardanskim prenosom prodajem stanje odlično
  11. aktuelno
  12. honda shadow 750 aero imam na prodaju - vidim šta tražiš al pogledaj kako ovo izgleda
  13. miinja

    mp3

    kupio bi mp3 sa zvučnicima da postavim na kruzer hondu shadow
  14. imaš jednu ili dve - zainteresovan sam
  15. zašto polovne - bolje je dve al nove , ja koristim DB10 i skoro sam plaćao košnice 55 eu i veruj mi da vrede sve pare , ima i za 35 ali š klasa
  16. registrovan juče
  17. nov na prodaju pošto imam drugi cena 60 eu tel 066 555 8 444
  18. .
  19. evo i tel 066 555 8 444
  20. nije valjda da se nikome ne svidja mot
  21. .
  22. moze zamene ali za nesto ozbiljno nesto vece i novije uz moju doplatu
  23. jeste uvežen je iz Amerike i kupljen u Arilju , prešao 18 000 km nalazi se u Raški a cena 4500eu
  24. 2006 god. u top stanju na prodaju
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja