Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. miinja

    kawa na prodaju

    prodat
  2. miinja

    kawa na prodaju

    oma li kakaw komentar
  3. - prodaje ga moj sestrić - 89 godište -500 kubika -060 6757373 za sve ostale informacije hvala
  4. miinja

    kofer givi 46 l

    aktuelno
  5. miinja

    dečija jakna

    ima li ko šta da kaže eto može i jeftinije samo da mi ne stoji badava
  6. miinja

    kofer givi 46 l

    75 eu
  7. miinja

    dečija jakna

    15 eu nosili moji klinci do 7 razreda
  8. pa eto neka bude 25 eu mislim da je to to a ako kolegi Urban Cruiser je to mnogo daću mu je i za 2 000 din
  9. neznam da nije malo , kornjača je nova ja je uzeo u kompenzaciju
  10. miinja

    kofer givi 46 l

    kofer je odličan za ove pare
  11. Kakva je jakna...Mozes li sliku postaviti?
  12. sa novom pločom , bio na mom motoru , motor prodat ostao kofer , znači ploča , kofer , dva ključa - 80 eu
  13. na prodaju kornjača cena neznam ako neko zna koliko vredi neka ponudi
  14. imam jaknu - nosila moja deca - kupljena u luisu 15 eu
  15. miinja

    Kupujem talandaru

    ovo
  16. miinja

    Kuca pored Dunava

    jel se ovo iznajmljuje ili prodaje
  17. brate pozdrav moja sedowka ode u Apatin vidi luis de a onda kupujem prodajem janko kisac ok mislio sam možda neko ima ovde a možda i ima
  18. kupujem
  19. kupio bi podmetač ili patosnicu za gepek za golfa 4 karavan - ako neko ima novu ili polovnu neka se javi - hvala
  20. - U ZDRAVLJU DA GA VOZIŠ I DA TE DOBRO SLUŽI ps jesi li čuo da nije forda fijat bi bio najlošiji auto i ja imam jednog fijata xaxa
  21. prodajem ja golfa 4 2004 godište karavan 1900 dizel ali mislim da će ti trebati malo više para
  22. i moja je sa kardanom ima taj problem što svakih 100 000 menjaš ulje u kardanu
  23. miinja

    bayk prsluk

    prodat prsluk
  24. u razlog prodaje ne ulazim ali ovaj motor je vrh ja imam isti i verujte da je u ovoj klasi ubedljivo na prvom mestu pozdrav brate minja teska srca stavio sam mog ljubimca na prodaju al visa sila me tera da polako napustan ove vode zao mi je kao sto se zove pesma od atomskog sklonista saznao sam dijagnozu još jednom kažem da ne ulazim u razlog prodaje ali verujem tj znam da će budući kupac da bude 100 % zadovoljan
  25. u razlog prodaje ne ulazim ali ovaj motor je vrh ja imam isti i verujte da je u ovoj klasi ubedljivo na prvom mestu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja