Jump to content

Moto Zajednica

cirkezx

Članovi
  • Broj tema i poruka

    98
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: cirkezx

  1. Jesi rešio te platine ako nisi imam ja neke
  2. Bezbednost na prvom mestu
  3. Publika dozvoljena al na kilometar od žice
  4. Eee a ovako bili 2012god na novom asfaltu
  5. Znaci navak presvučen novim asfaltom!!!
  6. Znaš li u opšte šta se desilo , gledaocima je izgledalo strašno ,dugo smo popodne analizirali Brz oporavak Grupa ZEMUNACA
  7. Jel imamo neke informacije kako je Jovan
  8. Meni ovo izgleda kao nova Afrika bez kvačila i da je neko seo da proba
  9. A i lion's run su sigurno bolji
  10. Verovatno su ti lamele menjane i stavljene deblje
  11. A taman kišne gume montirane
  12. Ko ima kišne gume vozi, organizacija uvek na nivou, bar što se mene tiče
  13. Jel moguća uplata za intro grupu na td4, tj na licu mesta
  14. Šta se dešava sa tvojom
  15. Molim administratore da mi se obriše oglas yamahe r6 jer nije aktuelan
  16. Kupio sidi br 44 i taman a inače nosim 42.5
  17. ili odmah najjeftinija varijanta -2 napred
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja