Jump to content

Moto Zajednica

cirkezx

Članovi
  • Broj tema i poruka

    98
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: cirkezx

  1. Jp moto akumulator 3god i radi , kupljen u uradi sam
  2. Akrapovic za kawu zx10r 2008-2010god i cev 330e Leo Vince levi auspuh ulazni fi 45-50mm
  3. 11.2010god A nema oznake samo gp racer e slick
  4. dunlop endurance slick 190 55 17 40e
  5. Alo kapetan opali i ti neku ... sliku
  6. Gde su konobarice u vrucim pantalonicama
  7. Za svaki slucaj bacite pogled na neki bajs mozda ima povoljno
  8. Mene zanima kako se taj motor ponasa na auto putu sa vas dvoje, ogibljenje , zastita od vetra
  9. Ja mogu da se zahvalim organizaciji jer su moju molbu resili brzo i efikasno po moje drugare- ucesnike
  10. jel mogu da zamolim da mi se kolega sa KTM-om javi na pp da ulovim snimak kako smo se preganjali poslednji stint? KTM Duke 390 on track NAVAK
  11. Jel azuriran spisak
  12. I to je to od video zapisa
  13. Kawa ko kawa uvek nesto kao izmislja
  14. Verovatno i 50 % manje gasa
  15. Na kineskim sajtovima su 300-400$
  16. Oce skoro rezultati sa td4
  17. Intro
  18. E jebiga ja spavam nocu pa sam jutros video
  19. Mare90 Pablu sam poslao pp na nju mi nije odgovorio
  20. Pablo nisi nista odgovorio na moj upit
  21. sta se promenilo da 2 vozaca voze 1 motor i moze li uplata za intro na licu mesta
  22. Ok, hvala
  23. Jel moze intro grupa da se uplati na licu mesta- navak
  24. Jel ima mesta za intro grupu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja