Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Sorrry, za size. Jeste i meni se ucinilo da prilicno mali, ali je mnogo mocan, posteno, izvrstan je.
  2. Zuti Custom Chopper, ljudi vrh. Slikao sam ga u Sm. Palanci prosle god. Ubija
  3. Evo i mene levo.
  4. Super prezentacija. Samo tako. Pozdrav od komsija iz Bobova. ;D
  5. Sta je to? Daj stavi neku sliku i ja to da kupim
  6. Kupujem filter za vazduh, PECURKU za skuter.
  7. Ne. Ovaj skuter je mnogo tezak za to. A i nebi bas da padnem sa 2800e kolko kostao.
  8. ovaj trijumf je boli glava
  9. Cisto ako nekog zanima... 2006god, 6500km, odlican, 1900e
  10. Ovo je savrseno Bilo bi lepo da se sastavi plan za izlet/voznju u tom predelu, kako bi se on u prolece mogao realizovati. Predlazem jos neka zanimljiva mesta u tom delu: Gornjak, Zdrelo banja (izvor vruce lekovite vode)
  11. Al uopste mi nije jasno kako dobijaju ta prava da kopiraju originalno? I zasto ti proizvodjaci sebi to dozvoljavaju? Mnogo preterali ovi Chinezi
  12. Ma Konzul... Konzul je druga kategorija od njih. Konzul je stvorio nesto specijalno, savrseno za njega po njegovoj ideji i zelji, sa puno ljubavlju i vremena. OCC jos malo pa prelaze na proizvodnu traku njima su samo pare bitne. Meni su oni na pocetku bili zanimljivi pre nekoliko godina, sada vec dosadili, ma brate sve na istu foru rade . A ovaj bombarder kako ga oni nazivaju uopste nema veze sa motociklizmom i coperima. Stvarno nemam ideje kakve veze imaju vatrogasci avioni itd itd sa coperima. Znaci, zaceli su potrebu da izadju van granica motociklizma samo zbog kinte. Pateticno po meni Emisija bi trebalo da promeni naziv i da izbaci rec: Chopper
  13. za to zadovoljstvo i nije neka preterana suma zelim ti puno puno zabave. Sa srecom!
  14. Izvini al kolika je cena jednog ovakvog primerka ako nije tajna. Da znam da li i ja sebi mogu da priustim ovako nesto
  15. izbaci sliku da i mi vidimo o chemu se radi
  16. Sorry 91. mesto u generalnom plasmanu a 100-ti na danasnjoj etapi. ;D
  17. Gabor danas na 100. mestu :o
  18. Shesti je u pravu
  19. Pravac Bobovo-Bela Crkva-Resica-Slatina
  20. Aj i ja da stavim nesto ;Db
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja