Ja sam tek prosle godine naucio da menjam brzine uopste, na Gizmou.
Posle 2 nedelje seo sam na Africu 650 (prvi veci motor koji sam vozio),
nisam verovao kako se lako vozi, nateralo me da ga raspicim do 120.
Osecao sam se ko sam bog, kada sam siso sa motora sve sam bio najezen,
noge su mi klecale, ubrzano sam disao, srce htelo da mi explodira,
taj osecaj voziti se na africi je neverovatan.
Voleo bih i ja jednog dana priustiti sebi jednu afriku, boze zdravlje
Sve preporuke za taj motor. Komsina afrika je 88-smo, presla 75000 a radi i dalje ko sat.